Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Witam

Jak to wygląda u każdego z nas, jak sobie radzimy, problemy, trudności, zwycięstwa, pytania.
Mrnobody
Nowka
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2015, 20:17

Witam

Post autor: Mrnobody »

Witam mam na imie rafał mam 37 lat i od jakis 18 lat ( dokladnie juz nie pamietam) zmagam sie z bolami głowy które występują raz , dwa razy w roku lub rzadziej ostatnio i trwaja przez jakis tydzien (bol straszny po prawej stronie skroni ) bol trwa jakies 20 minut moze troche wiecej potem jest niesamowita ulga jak przechodzi. Gdy głowa nie boli (jest okres przerwy) czasami odczuwam ze po tej prawej stronie cos tam jest jakis lekki bol niepokoj , boje sie klasc na tej stronie jak spie bo jak uciskam ta strone glowy zaczyna mnie bolec. bylem u neurologow juz kilku ale to lata wstecz i oczywiscie przepisywali tabletki przeciwbolowe i tyle teraz zamierzam udac sie znow na wizyte w celu rezonansu glowy bo juz nie wiem moze to guz?? ale od 18 lat??? kto wie czasem dlugo rosna guzy mózgu wiec musze sie przebadac chociaz stracha mam niesamowitego jesli ktos jest z moich okolic zawiercia to prosze o kontakt moze pogadamy o tych naszych bolach porownamy pozdrawiam wszystkich i zycze duzo zdrowia i jak najmniej bólu
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Re: Witam

Post autor: Aleko »

Witaj na forum :) Badanie RM na pewno pomoże w diagnozie.Problemem może być długi czas oczekiwania na to badanie(NFZ).Mnie akurat ściskanie bolącej strony głowy przynosi minimalną ulgę.
Pozdrawiam i powodzenia!
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Witam

Post autor: Olek »

Witamy Rafale...

Olek
Awatar użytkownika
narcissus
Zainteresowany
Posty: 235
Rejestracja: 23 lis 2015, 15:29

Re: Witam

Post autor: narcissus »

Rafale! Głowa do góry. I ja się bałem. Może mniej, niż Ty, bo po moim okresie "rakowym", bólowym dawno przed badaniami zwyczajnie powinienem już wykorkować. U Ciebie trwa to też masakrycznie długo, więc mógłbym napisać, że o wyniki jestem spokojny, jednak nie o mnie tym razem chodzi. Różnie bywa. Na kiedy masz termin? Miałeś już zwykły TK? Pisz.
Ugaratas
Nowka
Posty: 6
Rejestracja: 03 paź 2016, 09:45

Re: Witam

Post autor: Ugaratas »

No napisz co z tego wyszło bo też mam podobnie i chciałbym wiedzieć jak to wygląda
ODPOWIEDZ