Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Świeżynka naukowa

Książki, publikacje, strony internetowe, odkrycia na temat KBG.
Awatar użytkownika
anDre
Nowka
Posty: 4
Rejestracja: 01 cze 2017, 09:57

Świeżynka naukowa

Post autor: anDre »

Witam,

znalazłem w międzyczasie najnowsze badania nad różnymi metodami leczenia KBG. Poniżej link do artykułu:

https://link.springer.com/article/10.10 ... 017-0626-8

Mam nadzieję, że będzie można otworzyć bez problemów, bo niektóre czasopisma z poza adresu IP placówek naukowych nie dają dostępu,
a nie mam jak tego teraz sprawdzić bo piszę z pracy :( w razie potrzeby pisać, pobiorę i wyślę w wersji pdf dla ciekawskich.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany zapraszam do lektury, z tymże artykuł jest ze Springera więc po angielsku.

Wyniki przedstawione w tabelkach z różnych metod blokowania są naprawdę obiecujące. Plusem jest, że są to autentyczne wyniki przeprowadzone na prawdziwej grupie uśmiechniętych posiadaczy Hortona :)
Może jak już będę naprawdę zdesperowany to się wybiorę na coś takiego i zdam relacje, póki co czekam spokojnie aż minie.

enjoy! :wink:
ODPOWIEDZ