Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Interakcje leków

Czego próbowaliśmy, co pomogło, reakcje, opinie.
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Interakcje leków

Post autor: Aleko »

Znane są interakcje pomiędzy lekami stosowanymi przy KBG.Jednak stojąc pod ścianą od dłuższego czasu stosowałem jednocześnie lit i tryptany.Oba były skuteczne.Teraz dotknęła mnie kolejna dolegliwość.Bardzo boleśnie postrzyknęło mi dolną część pleców.Lekarz zapisał podobno skuteczny diclofenac.W ulotce jak byk pisze,żeby nie stosować go z litem.Co robić w tej sytuacji?Zależy mi na szybkiej poprawie,gdyż praktycznie nie mogę nic zrobić,schylić się,nawet ruszyć...Z drugiej strony lit właśnie wyhamował ataki i trzyma w ryzach Hortona.Co radzicie?Macie jakieś doświadczenia?
Awatar użytkownika
sawbona
w Temacie
Posty: 254
Rejestracja: 13 gru 2006, 09:08

Re: Interakcje leków

Post autor: sawbona »

Aleko, chłopie Ty nie szalej bo masz rodzinę na utrzymaniu. T nie pytaj co, kto, jak - tylko skonsultuj się z lekarzem. choćby telefonicznie. Zadzwoń do mojej pani doktor, powołaj się na mnie i zapytaj. powiedz, że nie wiesz co masz robić. Nie eksperymentuj sam!
Telefon 602 482 940
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Re: Interakcje leków

Post autor: Aleko »

Dzięki Bianka :) .Tak na wyczucie odstawiłem lit i chociaż na pewno jeszcze w żyłach krąży,diclofenac zadziałał prawidłowo.Mogę już normalnie funkcjonować.Zobaczymy co dalej.A tak swoją drogą ten lit strasznie się "gryzie" z różnymi lekami...
ODPOWIEDZ