Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Prawa czy lewa?

O wszystkim co związane z KBG
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Prawa czy lewa?

Post autor: gnatek »

aaa, no to super :D
fajne takie zmiany
Liliana
w Temacie
Posty: 390
Rejestracja: 29 gru 2014, 14:12

Re: Prawa czy lewa?

Post autor: Liliana »

Już ja tam wolę bez takich surprisów :shock:

Ale czy to, prawa czy lewa i tak najpiękniejsza jest cisza, która potem nastaje :D
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: Prawa czy lewa?

Post autor: herman »

Miałeś problem z wątrobą ... teraz masz jeszcze z serduchem. Nie zazdroszczę.
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Re: Prawa czy lewa?

Post autor: Aleko »

Sebastian do mnie pijesz?Wnioskuję z tego ,że jak lewa boli - to wątroba nie teges,a jak prawa to serce?skąd ta teoria?
Awatar użytkownika
narcissus
Zainteresowany
Posty: 235
Rejestracja: 23 lis 2015, 15:29

Re: Prawa czy lewa?

Post autor: narcissus »

Nawiązując do pierwszego postu w temacie, zauważyłem, bazując na postach między innymi z tego forum, że to prawa strona jest jednak tą dominującą. Ale to tak gwoli ścisłość. Z naszego punktu widzenia żadna to różnica oczywiście. Z naszego. Z punktu widzenia postawienia diagnozy u klasterowca może to stanowić nie lada zagwozdkę u neurologa, czy innego już lekarza, który coś tam liznął w temacie i spoczął na laurach posiłkując się tym, co wyczytał na komercyjnych, pierwszych lepszych stronach wyświetlonych w googlarce! Gdzie ból w przypadku klastera występuje jednostronnie! To często bywa głównym kryterium rozpoznania! A to przecież g... prawda! I ktoś cierpi dalej faszerując się czym popadnie, nie zdając sobie nawet sprawy, jak blisko już był (próby) rozwiązania swoich problemów! Z powodu indolencji tylko nieporzebnie cierpiał będzie dalej!
Yeti_
Nowka
Posty: 21
Rejestracja: 23 mar 2021, 14:54

Re: Prawa czy lewa?

Post autor: Yeti_ »

U mnie lewa, od samego początku.
ODPOWIEDZ