Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Badania na uniwersytecie Harward

O wszystkim co związane z KBG
Awatar użytkownika
narcissus
Zainteresowany
Posty: 235
Rejestracja: 23 lis 2015, 15:29

Re: Badania na uniwersytecie Harward

Post autor: narcissus »

Mateusz pisze:Zawsze można spróbować, chyba.
Jak i lewatywy z betonu. Rozumiem, że jesteś już wolny od klastera?! A my tu wciąż miotamy się w ciemnogrodzie i od tej ściany do ściany łbem napierd... Nie zrozum mnie źle, ale pewnie i wśród dopalaczy, po których nierzadko dzieciaki lądują w kostnicy można by dobrać coś na klastera. Nie ma leku/substancji/dawki w 100% pewnej, jedynej i uniwersalnej dla każdego. Propagowanie substancji psychoaktywnych, legalnych, czy już nie, jest dla mnie zrozumiałe i do przyjęcia pod warunkiem skuteczności takiej "terapii"!??? Temat jest moim zdaniem do zamknięcia w związku z powyższym, ale co ja tam mogę wiedzieć.

PS. Temat dragów nie jest mi obcy.
Awatar użytkownika
narcissus
Zainteresowany
Posty: 235
Rejestracja: 23 lis 2015, 15:29

Re: Badania na uniwersytecie Harward

Post autor: narcissus »

O! Nikt nie podjął się tematu lewatywki :(
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Badania na uniwersytecie Harward

Post autor: Olek »

Witam,

Lewatywka ale Karchereym..........! a zeby dobze wyplukalo.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Olek
Awatar użytkownika
narcissus
Zainteresowany
Posty: 235
Rejestracja: 23 lis 2015, 15:29

Re: Badania na uniwersytecie Harward

Post autor: narcissus »

Wszelki duch! Doczekałem się! :D
Awatar użytkownika
narcissus
Zainteresowany
Posty: 235
Rejestracja: 23 lis 2015, 15:29

Re: Badania na uniwersytecie Harward

Post autor: narcissus »

Co do wątku, to jakoś wysypu postów od osób cudownie uzdrowionych tu nie widzę. Jeden coś pobełkotał, drugi radośnie przyklasnął i tyle w tym treści. Ja tylko apeluję i proszę orędowników metod alternatywnych o nie kompromitowanie się w każdym kolejnym zamieszczonym tu przez was poście.
ODPOWIEDZ