Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Spodkanie 13.09 :-))))

Teksty dało się odzyskać i oto wybrane.
Aneczka
Zainteresowany
Posty: 152
Rejestracja: 16 lip 2008, 20:39

Post autor: Aneczka »

Potrzeba nam wiecej osob takich jak my tutaj teraz, trzeba by jeszcze kilkanascie osob jakos zmobilizowac. Bedzie dobrze ja w to wierze głeboko.
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Post autor: Olek »

Status jest warzyn lecz musimy sobie cos wymyslic a zeby

mogly osoby przystapic do Stowarzyszenia...? jakis wniosak albo cos.

Ze ci pierwsi zobowiazuja sie na rok byc w stowarzyszeniu a zeby to wszysto zrobic itd

Albo.......?
pawelber13
Nowicjusz
Posty: 99
Rejestracja: 27 lut 2008, 19:46

Post autor: pawelber13 »

Beatko w tej chwili wrzuciłam na gogle "pisk w głowie"
i wyskoczył mi tel. 0501 108 204 dr. Tomasz W Rosochowicz , który udziela odpowiedzi jakiejś pani na temat pisku w głowie , pierwsze co pyta to czy miała TSH hormony tarczycy.

Jest neurologiem i jeszcze ma jakieś specjalizacje , udziela porad jak zrozumiałam też telefonicznie.
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Post autor: Olek »

No widzicie nie tylko 2 wiecej lecz 4 :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja mam jeszcze dwuch chlopakow :wink:
Aneczka
Zainteresowany
Posty: 152
Rejestracja: 16 lip 2008, 20:39

Post autor: Aneczka »

:) Dobrze kobinujesz Olku
Do przystapienia jest potrzebna deklaracja, która czlonkowie wypełnia.
Np tu jest wzór:
DEKLARACJA

Ja, niżej podpisany(a) (...) proszę o przyjęcie mnie w poczet członków Stowarzyszenia (...)

Oświadczam, że znane mi są postanowienia statutu, cele i zadania Stowarzyszenia. Jednocześnie zobowiązuję się do ich przestrzegania, aktywnego uczestnictwa w działalności Stowarzyszenia i sumiennego wypełniania uchwał władz, a nadto strzec godności członka Stowarzyszenia (...)

Kozia Wólka, dnia: .................... własnoręczny podpis: .......................

Poniżej przedstawiam dane osobowe [11]:


Nazwisko i imiona:
Imiona rodziców:
Data i miejsce urodzenia:
Obywatelstwo:
Miejsce zamieszkania:
Dowód osobisty: seria ..................... nr .................. wydany przez .............................
Numer telefonu:
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Post autor: Beata-Piotr »

Moi drodzy, osoby członków to jesno i ich składki, a drugie źródło dochodu to sponsorzy. Klaster i inne odmiany hortona, ale i tu zagladaja osoby z innymi bólami gowy, każdy cos szuka i chce dopasowac do swojej choroby, mysle że przedstawicieli koncernów farmaceuycznych, zwłaszcza tych zajmujacych sie lekami na ból głowy oraz tymi jak werapamil, lit itd co nam ponoc pomagaja w profilaktyce udało by sie namówic na jakiś sponsoring, czy płatne reklamy na naszych stronach, co Wy na to?
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Post autor: Olek »

Czyli jak by to wszystkich policzyc to bez strachu mozna znalesc 15 osub.

Olek 4

Beata + Piotr 4

Ania + 2

Zosia + Darek 3

Aleko
Bea

Juz jestesmy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Juz gotowe
pawelber13
Nowicjusz
Posty: 99
Rejestracja: 27 lut 2008, 19:46

Post autor: pawelber13 »

Zastanawiam się jak innych zainteresować tym co chcemy zrobić.
Aneczka
Zainteresowany
Posty: 152
Rejestracja: 16 lip 2008, 20:39

Post autor: Aneczka »

Na pewno bedziemy probować, myslalam tez o jakis dotacjach od panstwa....
Aneczka
Zainteresowany
Posty: 152
Rejestracja: 16 lip 2008, 20:39

Post autor: Aneczka »

Mozna wydac jakas broszurke w przyszlosci
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Post autor: Beata-Piotr »

dziekuje za info odnosnie pisków, w poniedziałek bede zaraz dzwonic.
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Post autor: Olek »

To sie juz da zrobic ......powoli ......powoli dojdziemy do celu.

jeszcze bedziemy mieli duzo duzo pracy :wink: zeby mysmy nie stracili tylko ochoty na to :roll: :idea:
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Post autor: Olek »

Jak bedzie Stowarzyszenie bedo tez Firmy oraz Kasy chorych i t p
pawelber13
Nowicjusz
Posty: 99
Rejestracja: 27 lut 2008, 19:46

Post autor: pawelber13 »

Jak byśmy założyli stowarzyszenie , to prof.Prusiński by napewno nam pomógł ,ale bez tego nie uda się .
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Post autor: Beata-Piotr »

Można tez zainteresowac prasę.....tyle pisza o różnych chorobach, a ile set ludzi nie wie że ma klastera i truje sie tabletkami przeciwbólowymi bez sensu..... cierpiacych jest wielu tylko trzeba do nich dotrzeć.Znam organizatorów róznych dużych targów, nie medycznych lecz motoryzacyjnych, ale tam przewijaja sie tysiace ludzi, jak myslicie ilu ma bóle głowy? Na pewno dla stowarzyszenia dostałabym bezpłatne stoisko i tez namiary do sponsorów..... reklama itd. Pieniązki w zamian za ich logo , reklamę na naszych broszurach o kgb.
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Post autor: Olek »

Aleko ma juz konto dla tej grupy....! otwarte.

moze mozna zrobic cos z Paypla...! mozna przekazywac pieniadze przez internet przez emaila...!

Z za granicy !!! a przede wszystkim z za Oceanu ci co chcieli by nam pomuc maja z duze koszty przeslania 5$ lub 10$ wynosza czesto X2 lub x3 :cry: :cry: :cry: Paypla nie kosztuje ich w tedy nic!!!!!

A tagze dla tych co by pomogli lecz nie chca przystapic do Stowarzyszenia
pawelber13
Nowicjusz
Posty: 99
Rejestracja: 27 lut 2008, 19:46

Post autor: pawelber13 »

Ja się już pożegnam , bo boli mnie głowa , wiec wezmę sobie jakieś leki i idę spać , bo boję się zebym do swoich chorych nie dołączyła.


pozdrawiam .

Olku ucałuj Basię i powiedz Jej , że myslami ją wspieram.
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Post autor: Olek »

Myslisz Beatko ze Mercedes lub VW albo BMW chce sie identyfikowac KLASTEREM...?????? :cry: :cry: juz moge tobie odpowiedziec NIE.

Moze daja jakiec pieniadze lecz nie beda chcieli byc na drukach lub broszurach :cry: :cry: :roll:
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Post autor: Beata-Piotr »

To by było super gdyby Prof Prusinski zgodził sie byc honorowym członkiem naszego Stowarzyszenie, i zgodził sie czasami cos dla nas napisac, czy nas skonsultowac, może też jest w stanie podac swoich zdolnych uczniów, lub neurologów w Polsce godnych polecenia, którzy oprócz kasy zwracaja uwage na zdrowie i problemy pacjenta.
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Post autor: Olek »

Dziekuje przekaze

Pozdrowienia dla Darka!!!!!!
ODPOWIEDZ