Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

nowy dział

Ogłoszenia, sprawy administracyjne itd.
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

nowy dział

Post autor: herman »

żona ostatnio tak wspomniała, że chętnie by popisała w dziale "rodziny klastrowców" celem wymiany informacji z innymi żonami klastrów. nie wiem czy temat już był wałkowany, bo korzystając z wyszukiwarki nie znalazłem pokrewnego tematu. nie wiem też z jakim zainteresowaniem spotkał by się taki dział.
Awatar użytkownika
Pablo
Site Admin
Posty: 152
Rejestracja: 29 paź 2008, 10:16

Re: nowy dział

Post autor: Pablo »

Faktycznie nie ma takiego działu, a przydałby się :-) Wkrótce "włączymy".
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: nowy dział

Post autor: herman »

dzięki ale bardziej liczyłem na dyskusję większej ilości forumowiczów. nie chciał bym być jedynym, dla którego coś powstaje. zawsze byłem zwolennikiem omawiania każdego poszerzania baz danych i tworzenia niepotrzebnego zamieszania w tabelach.
niestety życia to jakby mało na tym forum ...
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: nowy dział

Post autor: gnatek »

"tak naprawdę to ludzie nie wiedzą czego chcą, dopóki im się tego nie pokaże " :D
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: nowy dział

Post autor: herman »

może i masz rację.
ten dział właściwie zaproponowała moja żona, bo jest ciekawa jak sobie radzą te zdrowe połówki małżeństwa żyjąc z klasterowcem.
poza tym sama chyba zaczyna potrzebować wsparcia ... we mnie ostatnio nie bardzo je znajduje.
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Re: nowy dział

Post autor: nadzieja »

myśle,ze "niektóre połówki" nie tlyko Twoja żona ,byłyby zainteresowane takim działem na forum;) choć niektóre zreczy łatwiej przez privy itd... można zmolestować kogoś i potem znajomosci ruszają;)
Awatar użytkownika
harison
Zainteresowany
Posty: 118
Rejestracja: 01 sty 2009, 21:18

Re: nowy dział

Post autor: harison »

Ja również jestem za powstaniem takiego działu. :D
Awatar użytkownika
januszx64
Zainteresowany
Posty: 147
Rejestracja: 02 mar 2009, 14:48

Re: nowy dział

Post autor: januszx64 »

jeszcze brakowało by jej na forum ,wystarczy jej w domu :D :lol: :mrgreen:
Awatar użytkownika
sawbona
w Temacie
Posty: 254
Rejestracja: 13 gru 2006, 09:08

Re: nowy dział

Post autor: sawbona »

Jestem za. Moja połówka duzo czyta na ten temat ale czym innym jest jednak "rozmowa" z podobnie borykającą się "połówką".
wlodzimierz
Zainteresowany
Posty: 212
Rejestracja: 04 lut 2010, 18:14

Re: nowy dział

Post autor: wlodzimierz »

Jestem też za stwożeniem takiego działu,ale zauważyłem na głównej stronie jest dział RODZINA CHOREGO i tam nie ma żadnych postów.Muszę nauczyć żonę obsługi komputera to może coś napisze i podzieli się swoimi odczuciami jak mi pomagała i poaga przetrwać klastery.
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: nowy dział

Post autor: herman »

moja żona nie ma ostatnio czasu na forum, a jak już ma go odrobinę to zazwyczaj ja zajmuję kompa ;) :D
Awatar użytkownika
Pablo
Site Admin
Posty: 152
Rejestracja: 29 paź 2008, 10:16

Re: nowy dział

Post autor: Pablo »

Tak jak zauważył Włodek, taki dział już istnieje (Rodzina chorego), ale na razie nikt w nim nie pisze :-) To może teraz coś się ruszy... :-)
ODPOWIEDZ