Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Weryfikacja adresów e-mail

Ogłoszenia, sprawy administracyjne itd.
Awatar użytkownika
Pablo
Site Admin
Posty: 152
Rejestracja: 29 paź 2008, 10:16

Weryfikacja adresów e-mail

Post autor: Pablo »

Proszę wszystkie osoby z poniższej listy aby po zalogowaniu weszły w 'Panel użytkownika' > zakładka 'Profil' > 'Edytuj właściwości konta' i sprawdziły poprawność swojego adresu. Po prostu był problem przy wysyłaniu korespondencji seryjnej i te osoby prawdopodobnie nie otrzymały ostatniej wiadomości. Co jakiś czas będą wysyłane istotne informacje do wszystkich zarejestrowanych użytkowników i warto aby do każdego dotarły. Jakiś czas temu była robiona migracja całego forum do nowszej wersji i być może niektóre adresy źle się przeniosły. Większość z wymienionych osób nie zagląda już na forum i być może ich konta już nie istnieją. Myślę, że dobrze będzie za jakiś czas zrobić małe porządki i pousuwać konta od dawien dawna nieaktywne.

Oto lista osób, które proszę o sprawdzenie swojego adresu e-mail:
wsobol
piter
nadzieja
g-c
beata-piotr
bea
harison
navelbina
endarty
adonis112
alioth
alusiab
anusia25
aqua1969
beata
boallgash
clust3r
clusterolek
dawid
ewa
ewa wypyska
horblower
iza
iza2701
jacolo
kamila777
kinga
lucas
lukasss26
lukasz
macklim
mama
marcysia
maverick
mel7
najlepsza
pawel
piotr
punk78
radek
radzioo2
ronin
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Re: Weryfikacja adresów e-mail

Post autor: Beata-Piotr »

Witaj Pablo,

poprawiłam emaila, był czeski błąd. Ale teraz juz wszystko OK :lol: :P :) :D
ODPOWIEDZ