Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Ogłoszenia, sprawy administracyjne itd.
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Bea »

Jako że jest potrzeba spotkania- ochota forumowiczów, omówienie dalszych działań w kierunku załozenia stowarzyszenia itd itp. organizujemy drugie spotkanie.
Gnatek zaprasza do Łodzi, więc może faktycznie Łódź?
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Beata-Piotr »

Witajcie,

Bylismy z Piotrem na pierwszym spotkaniu, było przesympatycznie i z wielka chęcia spotkamy sie z Wami, mam nadzieje , że w wiekszym gronie.

Mam tylko prosbę, może ciut egoistyczną, ale jakby można znów zrobic spotkanie na Śląsku. Motywuję to moja małą dzidzią i dwójka pozostałych dzieci.W tak daleką podróż nie możemy sie obecnie wybrac z Piotrem. Ja musze pilnowac dzidziusia w samochodzie, a Piotr w jego obecnym stanie zdrowia absolutnie nie nadaje sie na tak długie podróże. :cry: No i nie możemy na tak długo zostawic samych dzieci Tomka i Basi. :roll:

Ale za spotkaniem jestesmy ZA. :lol:

Bea, dasz rade przyjechać?, zabierz Miskę,będziemy dwie mamuski z maluszkami.
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Aleko »

Witajcie.Ja postaram się przyjechać.Obojętnie gdzie.
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Olek »

Witajcie,

mnie nie bedzie ................ :cry: :wink:

Olek
Awatar użytkownika
harison
Zainteresowany
Posty: 118
Rejestracja: 01 sty 2009, 21:18

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: harison »

Ja też postaram się z rodzinką na spotkanie dojechać, może być na śląsku :D
Awatar użytkownika
Pablo
Site Admin
Posty: 152
Rejestracja: 29 paź 2008, 10:16

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Pablo »

Również postaram się przyjechać na spotkanie. Miejsce dla mnie nie ma znaczenia, czasowo też się dostosuję. Poza tym jeśli mielibyśmy ruszyć na tym spotkaniu temat Stowarzyszenia to przygotowałem baaaardzo wstępny zarys statutu, aby było nad czym debatować :-D

Trzy wersje do pobrania:
1. Wersja dla MS Word.
2. Wersja dla OpenOffice
3. Wersja .PDF (tylko do przeglądania, bez możliwości edycji, chyba że ktoś ma edytor .pdf :-) )

Proszę wydrukować, zapoznać się, nanieść ewentualne uwagi czy propozycje i zabrać ze sobą :-)

Pozdrawiam
Paweł
Ostatnio zmieniony 02 lut 2009, 20:58 przez Pablo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: gnatek »

proponuję ten miesiąc poświęcić na rozsyłanie wici, by na początku marca (np) spotkała się jak największa liczba forumowiczów. co do miejsca , to się nie upieram , bo rzeczywiście Beacie i Piotrowi były by lepsze Katowice. a do łodzi możecie przyjechać latem. zresztą nasze spotkania mogą mieć charakter "objazdowy" . i np. co kwartał spotykamy się w innym rejonie kraju. pozwoli to może na szerszy udział zainteresowanych, a i Olek może wygospodaruje jakiś wolny termin na przyjazd.
pozdrawiam . Waldek
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: piter »

marzec to dobry czas na spotkanie. status jest ok . Miejsce spotkania dla mnie obojętne , możemy nawet u Olka ( hehehe ) w ogródku. Olek masz ogródek ? . Mam urlop , trochę starej benzyny , potarganą mapę Polski , termos i 3 bułki - dojadę .
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: piter »

mamy status ( ewentualne zmiany po dyskusjach ) , mamy konto , mamy mniej więcej termin spotkania tzn. początek marca , mamy miejsce tzn. Łódż lub Katowice i mamy chyba już coraz większą ochotę ( tak ??????? ) Tak to niezgrabnie troszkę sformułowałem i podsumowałem , ale sens się mieści.
Co teraz . ?
Trzeba to wszystko poukładać do kupy , miejsce , czas i formę i SPOTYKAMY SIĘ .
Olku , Aleko , Bea , Pablo ,Cyberus i reszta ( w dobrym tego słowa znaczeniu ) piszcie ......!






P.S Co się dzieje z Nadzieją ? Czy ktoś ma z nią kontakt . U mnie napisano , że użytkownik nie istnieje ????????????
monika
Nowka
Posty: 23
Rejestracja: 29 sty 2007, 12:04

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: monika »

Witam !
Daaawno mnie nie było na forum, ale na wieść o spotkaniu (zwłaszcza, że o pierwszym spotkaniu niestety nie wiedziałam) zareagowałam z wielką radością! BARDZO CHĘTNIE PRZYJADĘ, MIEJSCE SPOTAKNIA - ŚLĄSK - BARDZO MI ODPOWIADA. Pozostaje tylko kwestia terminu.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!
Monika
Awatar użytkownika
Pablo
Site Admin
Posty: 152
Rejestracja: 29 paź 2008, 10:16

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Pablo »

Przed chwilą starałem się wysłać list informujący o planowanym spotkaniu do wszystkich zarejestrowanych użytkowników tego forum, ale za każdym razem jakiś błąd mi wyskakiwał. Jak sprawdziłem swoją pocztę to okazało się, że jednak informacja dotarła, w dodatku kilka razy :-) wybaczcie więc jeśli do Was też dojdzie kilka tych samych maili :-) W ciągu ostatnich kilku minut na forum pojawiło się nagle 5 użytkowników więc chyba "akcja promocyjna" zakończyła się sukcesem ;-)
Awatar użytkownika
g-c
Nowicjusz
Posty: 60
Rejestracja: 24 lis 2008, 16:06

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: g-c »

Ja się piszę na spotkanie?Gdzie i kiedy?

g-c
wsobol
Nowka
Posty: 4
Rejestracja: 28 wrz 2008, 23:17

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: wsobol »

Witam wszystkich.
Tak Pablo, potwierdzam, dostałem 4 maile od Ciebie. Ale nie ważne. Ważne, że doszła wiadomość. Jestem za spotkaniem. Chętnie w Łodzi, bo podobnie jak Gnatek jestem z Łodzi. Jeśli padnie na Łódź, to będę się czuł zobowiązany pomóc Gnatkowi z organizacją wszystkiego.
Początek marca też mi odpowiada.
irish

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: irish »

Sorry ale mnie nie będzie. Łódź to za daleko jak na moje obecne finanse. Życzę powodzenia we wszystkim.
irek69
Nowka
Posty: 2
Rejestracja: 06 maja 2008, 08:49

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: irek69 »

Do końca czerwca mam mocno napięte terminy, niestety nie znajdę czasu na spotkanie. W sprawie stowarzyszenia jestem za!!!!. Z drugiej strony mieszkam w Szczecinie i dla mnie wszędzie jest daleko, ale w drugiej połowie roku powinienem znaleźć czas, oczywiście jak wszystko mi się ułoży pozytywnie. Pozdrawiam wszystkich.
Agnieszka
Nowka
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2008, 11:27

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Agnieszka »

WItam,

Dziękuję za zaproszenie, jednak nie będę mogła w nim uczestniczyć.
Serdecznie pozdrawiam.

Agnieszka
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Beata-Piotr »

Jestem jak najbardziej za spotkaniem, jeżeli chodzi o organizacje w Katowicach to dam radę znaleźć jakies lokum na spotkanie.
Jeżeli spotkanie byłoby w Łodzi, nie gniewajcie sie ale obecnie to dla nas i naszego maluszka za daleko. No i nasze zdrowie nam nie pozwala na takie podróże, Piotr klaster w całej sile, a ja z kręgosłupem tez tyle nie wysiedzę, a nie mówiąc już o dzieciach.
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Aleko »

I mając to na uwadze oraz fakt,że koledzy z Łodzi zadelarowali,że mogą na Śląsk dojechać,proponuję Katowice na miejsce spotkania.
Jeżeli będzie ogólna akceptacja to niech Beatka szuka lokalu :)
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Olek »

Wiatjcie,

nareszcie sie cos znow rusza............? :mrgreen: :roll:

Pozdrawiam
Olek
jadek
Zainteresowany
Posty: 145
Rejestracja: 04 wrz 2008, 17:02

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: jadek »

Ja też postaram się być na spotkaniu. Jestem świeżo po klasterze, wiem co to znaczy i jeśli można jakkolwiek pomoc wszystkim, którzy mają ten problem, to ja się dołączam. Katowice i początek marca mi odpowiadają :) Oczywiście najbardziej jakiś weekend.

Pozdrawiam,
Janusz
ODPOWIEDZ