Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

przepraszam

Masz propozycje, chcesz coś ogłosić, nie wiesz gdzie umieścić post, pisz tutaj.
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

przepraszam

Post autor: herman »

przepraszam wszystkich użytkowników forum za używanie w moich postach słów powszechnie uważanych za wulgarne (nawet wykropkowane). za usprawiedliwienie mam tylko chęć oddania emocji towarzyszących pewnym zdarzeniom. na codzień staram się dbać o kulturę języka ojczystego. mogę obiecać, że dołożę wszelkich starań żeby oddać poziom emocji bez stosowania słów, które nie przystoją kulturalnym ludziom.
jeszcze raz przepraszam wszystkich, których mogłem zgorszyć.
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Re: przepraszam

Post autor: nadzieja »

masz dziś urodziny to Ci wybaczymy;):P
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: przepraszam

Post autor: herman »

nie chcę wybaczenia tylko dlatego, że mam coś takiego jak urodziny. wolał bym zasłużyć na wybaczenie. nie lubię swoich urodzin.
Awatar użytkownika
januszx64
Zainteresowany
Posty: 147
Rejestracja: 02 mar 2009, 14:48

Re: przepraszam

Post autor: januszx64 »

Janusza na pewno nie zgorszysz ja też nie przebieram w słowach witaj serwus ja też jestem nerwus :mrgreen:
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Re: przepraszam

Post autor: nadzieja »

jeśli nie lubisz urodzin (wybacz ja lubię swoje... ) to w takim razie nie czepiamsię tak ogólnie... ja jestem grzeczną dziewcyzna a klaster czasem pcha mi do ust brzydkie słowa...ale tez się stram nad sobą panowac,bo szokowalabym ludzi, zawsze taka kulturalna, a tu...:D
klaster zmienia ludzi:D ale obiecałes,że bedziesz się pilnował... wiec dajemy szanse:D
tak poważnie... to jak boli nie tzreba się przejmować...
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: przepraszam

Post autor: gnatek »

my klasterowcy, to nie kółko różańcowe czy widownia "warszawskiej jesieni".
walcząc z codziennym poniżaniem przez chorobę musimy być twardzi na ile się da. jest to o tyle trudne ,że żyjemy tu i teraz.
żadne słowa próbujące przekazać naszą sytuację , nie mogą być nie na miejscu.
tak że spoko. pisz jak chcesz
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: przepraszam

Post autor: herman »

nie mogę.
muszę przyznać rację osobie, która zwróciła mi uwagę. skoro chociaż jedna osoba zwróciła mi uwagę nie powinienem być zgorszeniem skoro mogę tego uniknąć nie zmieniając treści (zmieni się trochę dosadność wypowiedzi ale treść nie).
poza tym jak się człowiek zastanowi to nasze forum nastawione jest bardziej na pomoc i otwarte na świat więc powinienem unikać plebejskiego języka. można na ten temat przelać morze dyskusji i tak na końcu stwierdzając, że właściwie nie doszliśmy do żadnego wniosku.
cieszę się jednak, że nie byłem powodem zgorszenia wszystkich na tym forum.
ODPOWIEDZ