Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

już rok...;)

Masz propozycje, chcesz coś ogłosić, nie wiesz gdzie umieścić post, pisz tutaj.
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

już rok...;)

Post autor: nadzieja »

hmmm teraz sobie uświadomiłam,że jestem już z Wami rok i 9 dni:D
bardzo Wam dziękuje za wszystko;)
ciesze się,ze tu trafiłam, mimo,że dopadla mnie taka choroba i niestety jestem "legalną klasterowiczką z diagnozą";/
ale cóz... teraz będę marudziła,bo znowu wrócił... :( teraz Wy mnie musicie bardziej pocieszać:D zawsze to ja pocieszałam innych :lol: teraz macie się łądnie wywiązywac z zadania i się odwdzięczyć :!: :evil: :lol:
ale groźnie zabrzmiało:D:P :mrgreen:
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: już rok...;)

Post autor: piter »

No to za ten roczek i 9 dni dostajesz od nas wszystkich 365 + 9 czyli ...
374 pięknych róż
a ode mnie - na teraz worek bokserski do bicia , sztuczne echo do tłumienia krzyków i 16 pluszowych miśków do przytulania podczas ataków , które oczywiście nie nastąpią . Ale gdyby choć jeden był , to i tak dasz radę .
Trzymaj się
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Re: już rok...;)

Post autor: nadzieja »

a dziekuje bardzo...:D
ale nie jestem już taka mała... i wolę się przytulać nie do pluszaczków :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Re: już rok...;)

Post autor: nadzieja »

zaczne marudzić ,ale...
mam dosc... ludzie nic nie rozumieją... w szkole się mówi,ze jestem chora i na co oni nic... diagnoze na papierze pokazac tez nic...bo to ból głowy...
chyba wezme i wydrukuje materiały z tej naszej strony i im dam niech poczytają... juz jestem załamana... jakby to był zwykły ból głowy byłabym najszczęsliwsza osobą pod słońcem...
a teraz jak wrócił i mnie męczy kalster to juz w ogóle jestem drażliwa...
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: już rok...;)

Post autor: piter »

Nadziejko drażliwa -po prostu powiedz w szkole , że masz objawy - siódmej zaszeregowanej w skali Hortona i Palikota mutacji świńskiej grypy , co powoduje bol głowy itd.
na pewno wtedy uwierzą
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Re: już rok...;)

Post autor: nadzieja »

taaaa uwierzą w świńską grype to szybciej :mrgreen:
eh...zobaczymy...jakoś dotrwać te ostatnie tyg i wakacje...za rok matura... coś wymyśle... niby mam te 18 lat a nic się nie zmienia... kalster jak był to znowu przyszedł... aaaaa jakoś będzie jak zawsze... :( :)
ODPOWIEDZ