Członków Stowarzyszenia Chorych na Klasterowe Bóle Głowy prosimy o opłacenie składki (60zł) za rok 2021.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2021

Odkupię książki z rachunkowości

Masz propozycje, chcesz coś ogłosić, nie wiesz gdzie umieścić post, pisz tutaj.
ola
Nowka

Odkupię książki z rachunkowości

Post autor: ola »

Cześć, chętnie (nawet bardzo chętnie) odkupiłabym od studentów ostatnich lat tudzież absolwentów materiały. Chodzi mi głównie o książki związane z finansami i obsługa średnich i dużych przedśiębiorst w dziedzinie rachunkowości. Wybieram się (tzn. taki mam plan, a co z tego wyjdzie jeszcze nie wiem) na rachunkowość na WSB. Niby sporo się naczytałam, mam nieco opracowań (ściągniętych głównie z internetu) oraz książek z biblioteki. Z tego jednak co mi się wydaje będą mi potrzebne książki preferowane na uczelni. nie wiem jeszcze co prawda jakie - dlatego zależy mi na literaturze od ABSOLWENTÓW kierunku z WSB /niekoniecznie z Opola oczywiście/. Z opisu tego kierunku (http://www.wsb.pl/opole/kandydaci/studi ... i-audyting) wynika, że studenci mogą liczyć na wpisanie ich do grona Stowarzyszenia Ksiegowych w Polsce, zgadza się? Co to daje w praktyce i czy jest odpłatne?
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik

Re: Odkupię książki z rachunkowości

Post autor: gnatek »

możesz liczyć jak zdasz stosowny egzamin i wówczas śmiało możesz sobie PIT-a wypełnić
ODPOWIEDZ