Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

kielich dobry na wszystko

Masz propozycje, chcesz coś ogłosić, nie wiesz gdzie umieścić post, pisz tutaj.
Awatar użytkownika
januszx64
Zainteresowany
Posty: 147
Rejestracja: 02 mar 2009, 14:48

kielich dobry na wszystko

Post autor: januszx64 »

witam wszystkich .z mego wieloletniego doświadczenia robię tak ,kiedy przy chodzi szczyt moich ataków a mam coś pilnego do załatwienia wywołuję atak piję kielicha i biorę leki atak jest minimalny i mogę załatwiam pilne sprawy ...NIE POLECAM TEGO INNYM BO SERCE MOŻE NIE WYTRZYMAĆ
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: kielich dobry na wszystko

Post autor: piter »

?
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: kielich dobry na wszystko

Post autor: Olek »

Dobrze zapic , to pomaga....! mialem nawet przerwe 42 godzinny bez ataku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Lecz czy to wyjscie....? Tansze od imigranu lecz nie na dluga mete :cry: :cry: :oops: :mrgreen:

Pozdrawiam
olek
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: kielich dobry na wszystko

Post autor: gnatek »

no tak, przez wiele lat był to jedyny sposób na jakąś przerwę (1-2 dni) w atakach. wystarczyło się upić. ostatnio jak mi zabrakło imi ,znów sięgnąłem po tę ostatnia deskę ratunku, ale nie dałem rady, bo ból był szybszy niż alkohol. ale łączenia wódki z lekami raczej bym unikał.
sortownik
Nowka
Posty: 5
Rejestracja: 07 maja 2009, 19:23

Re: kielich dobry na wszystko

Post autor: sortownik »

Jest to jakis sposob ale go unikam. Powiem wam ze jak ide na jakas wazna impreze, spotkanie sluzbowe to mam dwa wyjscia albo niepic wcale:) albo wypic pare kieliszkow poczekac az klaster zaatakuje schowac sie gdzies i poczekac az minie. A jak Klaster odejdzie to moge pic caly wieczor i bol juz niewroci.
Awatar użytkownika
januszx64
Zainteresowany
Posty: 147
Rejestracja: 02 mar 2009, 14:48

Re: kielich dobry na wszystko

Post autor: januszx64 »

witam w najlepszym wypadku ból minie a w najgorszym nawet jak upijesz się do nieprzytomności to na drugi dzień ten kto z tobą przebywał powie ci że jęczałeś z bólu
ODPOWIEDZ