Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Stowarzyszenie

Masz propozycje, chcesz coś ogłosić, nie wiesz gdzie umieścić post, pisz tutaj.
Awatar użytkownika
sawbona
w Temacie
Posty: 254
Rejestracja: 13 gru 2006, 09:08

Stowarzyszenie

Post autor: sawbona »

Witajcie,
Pewnie to będzie głupio wyglądało, ale dopiero dzisiaj kiedy przysiadłam wreszcie i poczytałam sobie niemal całe forum to znalazłam informację i chęci założenia stowarzyszenia. Ciekawa jestem na jakim etapie jest ta inicjatywa? Czy mogę jakoś pomóc. Pisałam w jednym z postów, że pracuję w mediach - więc może mogłabym od tej strony. Acha, i mój brat kończy medycynę - pewnie też jakoś mógłby pomóc. Choć nie zamierza być neurologiem, szkoda :)))) Napiszcie coś więcej....Buziaki
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: Stowarzyszenie

Post autor: piter »

fajnie , że wpadłaś . O stowarzyszeniu i spotkaniu czytaj na viewtopic.php?f=13&t=213 .Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sawbona
w Temacie
Posty: 254
Rejestracja: 13 gru 2006, 09:08

Re: Stowarzyszenie

Post autor: sawbona »

dziękuję za info, już wszystko wiem. albo prawie wszystko. :)))
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Stowarzyszenie

Post autor: Olek »

jarcomek
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: 14 mar 2009, 23:17

Re: Stowarzyszenie

Post autor: jarcomek »

Witam po długiej przerwie.
To forum pomogło mi odszukać prawidłową drogę w leczeniu mojej choroby, mam CPH, biorę ten swój Metindol i mam spokój(szczególne podziękowania dla OLKA) głowa mnie nie boli co nie znaczy że zapomniałem jak to jest gdy nie wiesz co Ci pomoże, więc dziwię się że nie zgłosiło się 15 osób tj. 10 % zarejestrowanych osób na forum żeby założyć Stowarzyszenie, czy naprawdę niema ludzi którzy potrzebują pomocy (tańszych leków,refundacji terapi tlenowej) jeżeli większości forumowiczów nic nie boli, to może pomóżmy tym którzy nie maja tyle szczęścia przecież możemy "robić jako tłum" i pozwolić działać ludziom którzy naprawdę by chcieli .
Przepraszam za ostry ton swojej wypowiedzi ale szlag mnie trafia że trwa to tak długo a niby wszyscy chcą,
Pozdrawiam Jarek
PS. i jak to mówi moja 16-letnia córka "Ludzie ogarnijcię się"
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Stowarzyszenie

Post autor: Olek »

Wtajcie..............!

Czyli jak by bylo tak by bylo..........? jeszcze jedna deklaracja................i

Zlot Zalozycielski..........!

z 153 zarejestrowanych do tej pory 14................................. szkoda lecz tak i tak bedzie cos postawione na nogi...............!

Tylko za DARMO , i zeby jak GLOWKA , NOZKI i RACZKI mialy spokoj.................!

Lecz jak Boli to Ratujcie......!

Teraz tylko trzeba znow pomyslec gdzie Spodkanie.....?

Pozdrawiam
Olek :roll: :oops:

Ludzie co jest z wami..............................? :oops: :cry: :roll:

http://klasterowy.pl/download/statut/De ... ka_KBG.pdf

Wydrukowac, Wypisac, Wyslac....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:
W.W.W. KBG-Polska moze Powstawac lecz tylko z wami..!!!!
ODPOWIEDZ