Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Co można znaleźć w internecie...

Masz propozycje, chcesz coś ogłosić, nie wiesz gdzie umieścić post, pisz tutaj.
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: Co można znaleźć w internecie...

Post autor: herman »

Szanowni państwo, musimy się pożegnać, moje brwi nie są krzaczaste, twarz mam raczej osła niż lwa i nie nadużywam alkoholu (no może raz na dwa lata) zatem zgodnie z publikacją lekarską nie mam KBG.... Dziwne już czuję się lepiej ;) :D
Najciekawsze jest to, że hitlerowcy też mieli opisy "jak wygląda żyd" :D więc jak tu mieć dobre zdanie o lekarzach ?
Awatar użytkownika
sawbona
w Temacie
Posty: 254
Rejestracja: 13 gru 2006, 09:08

Re: Co można znaleźć w internecie...

Post autor: sawbona »

No to ja też mam problem. Piwnych oczu nie mam choć byłyby ładniejsze niż moje niebieskie. Krzaczaste brwi? Dość długo oglądałam się w lustrze. Może i krzaczaste bo ich nie depiluje ( ale to tak boli :) Skórka pomarańczowa na twarzy? Być może po powrocie z wakacji pod równikiem. Alkohol! Ech, ja już prawie zapominam jak to jest napić się.... No i ostatnia sprawa. Lwi wygląd. U fryzjera dawno nie byłam. Może o to chodzi? A papieroski palę i lubię, To statystycznie wypadam znacznie lepiej. Oby tak dalej :)
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: Co można znaleźć w internecie...

Post autor: piter »

Czyli trzeba się chyba ujawnić :( Mam w zasadzie wszystko krzaczaste , wygląd twarzy lwi do tendencji lwi skretyniały , skórkę pomarańczy też mam wszędzie tzn. tam gdzie zostało miejsca z krzaczastości , nos wielki , krzywy i poszerzone wokół niego wszystko aż do krzaczastych miejsc. Chleję w przerwach między epizodami jakby mnie lwy goniły . Palę jak lew też dużo za dużo. Oczy mam piwne a przynajmniej jedno.
I jeśli potrzeba będzie być żydem dla sprawy to ... ok - mogę być i żydem.
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: Co można znaleźć w internecie...

Post autor: herman »

Krzaczasty, lwi, pomarańczowy ????
Toż to opis chińczyka .... :D
Piwne oczy - mogę się zgodzić wszak piwo to trigger.
ODPOWIEDZ