Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Poradnia leczenia bólu

Masz pytanie, zadaj je tutaj.
kasia0493
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 17 cze 2009, 22:42

Poradnia leczenia bólu

Post autor: kasia0493 »

Otrzymałam skierowanie do Poradni Leczenia Bólu w Krakowie. Czas oczekiwania na wizytę jest bardzo długi, bo 3 miesiące. Bóle głowy już ustąpiły (pomógl lit i isoptin) i nie wiem, czy jest sens teraz jechać. Mam pytanie do osób, które korzystały z leczenia w tego typu Poradni. Jakimi metodami leczy się tam naszą chorobę , czy wykonują jakieś badania.
tadeo
Nowka
Posty: 12
Rejestracja: 14 wrz 2009, 21:11

Re: Poradnia leczenia bólu

Post autor: tadeo »

ja bylem w poradni w Krakowie u prof. Dobrogowski bylem 2 razy i mialem 2 razy robiona blokade z depomedrolu efekt zaden.Moze są inne metody leczenia w tej poradni ale ja mialem tylko ta,badań nie robią tylko wywiad
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: Poradnia leczenia bólu

Post autor: herman »

Mydłem !! Dobijemy go mydłem !! :D ;)
Poradnia leczenia bólu .... stan leczenia bólu zależy chyba od zorientowania osoby z dyplomem lekarza. Niestety jeżeli chodzi o śląskich tzn. neurologów to lepiej (dbając o wysoki poziom forum i czystość języka), żebym się nie wypowiadał. Słyszałem o różnych metodach od farmaceutycznych przez elektryczne do mocno niekonwencjonalnych i kontrowersyjnych.
ODPOWIEDZ