Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

czy to sprawka klastera ?

Masz pytanie, zadaj je tutaj.
Awatar użytkownika
januszx64
Zainteresowany
Posty: 147
Rejestracja: 02 mar 2009, 14:48

czy to sprawka klastera ?

Post autor: januszx64 »

Może ktoś mi powie czy to sprawka klastera czy też wieku ? w szybkim tempie tracę wzrok w prawym oku , słuch też ale słuch tak nie dokucza
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: czy to sprawka klastera ?

Post autor: gnatek »

chyba musimy spojrzeć prawdzie w oczy , najlepsze lata to już mamy dawno za sobą :D po prostu sypiemy się...
ale też mam takie podejrzenia, choć to są chyba tylko nasze subiektywne odczucia.
kasia0493
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 17 cze 2009, 22:42

Re: czy to sprawka klastera ?

Post autor: kasia0493 »

Ja też zastanawiałam się nad tym wzrokiem, bo prawe oko mam slabsze od lewego o 2 dioprie. Bóle mam oczywiście, po prawej stronie i też podejrzewam, że to za sprawą klasterka. A jeśli chodzi o słuch, to narazie chyba w normie, stosowny do wieku.
Mateusz
Zainteresowany
Posty: 129
Rejestracja: 20 kwie 2009, 23:53

Re: czy to sprawka klastera ?

Post autor: Mateusz »

januszx64 pisze:Może ktoś mi powie czy to sprawka klastera czy też wieku ? w szybkim tempie tracę wzrok w prawym oku , słuch też ale słuch tak nie dokucza
Na amerykańskim forum ze sporą ilością klasterowców, też sporo osób zauważyło to, być może tak, być może nie, ale ze względu, że jest to choroba neurologiczna, jest to prawdopodobne.
Awatar użytkownika
januszx64
Zainteresowany
Posty: 147
Rejestracja: 02 mar 2009, 14:48

Re: czy to sprawka klastera ?

Post autor: januszx64 »

do wypowiedzi Gnatka ,duchem czuje się jak młody bóg ,ze zdrowiem troszeczkę gorzej
tomat
Nowka
Posty: 5
Rejestracja: 22 cze 2009, 20:15

Re: czy to sprawka klastera ?

Post autor: tomat »

ciekawe, bo ja też widzę o wiele gorzej na prawe oko...ale pogorszyło mi się o wiele wcześniej niż zacząłem mieć ataki...więc nie wiem, czy mogę to powiązać...:))
ODPOWIEDZ