Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Witam.

Napisz parę słów o sobie.
Awatar użytkownika
jareth
Nowka
Posty: 14
Rejestracja: 05 sie 2009, 21:51

Witam.

Post autor: jareth »

Trafiłam tu,bo chyba mam KBG,jeszcze nie wiem na 100% bo muszę to zasugerować to neurolog,do której chodzę,ale wszystkie objawy na to wskazują.Ból za gałką oczną,promieniuje do lewej skroni,boli mnie też kark,łzawi oko i cieknie z nosa (jakby zatoki były przytkane).Niestety,do tej pory leczyłam się sama biorąc coraz to inne leki p/bólowe,z Ketonalem włącznie.Ostatni ból miałam od soboty do dzisiaj,w końcu odpuścił,uff,ale wczoraj nie byłam w stanie iść do pracy.Mieszkam w Łodzi i na forum znalazłam namiary na profesora od KBG,chyba umówię się na wizytę,bo te bóle mnie dobijają.Czasami nie ma ich przez miesiąc,a potem nagle są co dwa tygodnie po 4-5 dni.Na razie to chyba tyle.Cieszę się,że znalazłam Was.
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Re: Witam.

Post autor: Aleko »

Witaj Jareth,te bóle wszystkich nas dobijają :( .Z tym profesorem to bardzo dobry pomysł :idea: .Z Łodzi na forum jest trochę osób,możesz nawiązać kontakt.Powodzenia i nie poddawaj się.
Awatar użytkownika
jareth
Nowka
Posty: 14
Rejestracja: 05 sie 2009, 21:51

Re: Witam.

Post autor: jareth »

Gdybym się miała poddać,to pewnie już bym to zrobiła,ale skoro już wiem gdzie szukać pomocy,to powalczę. :)
jarcomek
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: 14 mar 2009, 23:17

Re: Witam.

Post autor: jarcomek »

Witam ,powalcz ,powodzenia! na pewno się uda.
Pozdrawiam Jarek
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Re: Witam.

Post autor: nadzieja »

witaj :) walcz walcz nas jest dużo damy radę wszyscy :) a w Łodzi jest Świetny specjalista,więc powodzenia :)
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Witam.

Post autor: Olek »

Witaj Jareth,

a moze to CPH a nie KBG.....? jaknaj szybciej termin u Profesora a potem bedziemy dalej dzialac i walczyc...! :mrgreen:

nie poddawas sie i walcz dalej. Dla ciebie ,Diagnoza jest wazna a zeby zaczac leczenie i zapobiegac atakom.

Pozdrawiam
Olek
Awatar użytkownika
jareth
Nowka
Posty: 14
Rejestracja: 05 sie 2009, 21:51

Re: Witam.

Post autor: jareth »

Wciąż czuję to podstępne ćmienie. :evil:
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Witam.

Post autor: Olek »

To jest , bardzo meczace....! lecz wywoluje ciagly stan strachu i napiecia przed Atakiem........ :cry: :cry:

Pozdrawiam
Mateusz
Zainteresowany
Posty: 129
Rejestracja: 20 kwie 2009, 23:53

Re: Witam.

Post autor: Mateusz »

Witaj!

Udaj się szybko do Prof. Prusińskiego przy opisywaniu choroby, uważaj mówiąc każdy szczegół! Najlepiej przygotuj sobie na papierze to co chcesz opisać żeby nie było pomyłki! dzienniczek bólów ile trwały jak mocne itp jest ważny.
Awatar użytkownika
jareth
Nowka
Posty: 14
Rejestracja: 05 sie 2009, 21:51

Re: Witam.

Post autor: jareth »

Według skali bólu przeważnie mam stopień 8 czasem 7.Dzisiaj też cały dzień dudni w lewej połowie,jest to nie do wytrzymania,wciąż czekam kiedy wróci ból,ale dobrze,że jutro już piątek. :D
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Witam.

Post autor: gnatek »

w łodzkiej klinice na I p, jest przychodnia migrenowa. przyjmuje tam dr Agnieszka Durko, która też sporo wie na ten temat. to na wypadek długiego terminu u p. profesora.
Awatar użytkownika
jareth
Nowka
Posty: 14
Rejestracja: 05 sie 2009, 21:51

Re: Witam.

Post autor: jareth »

Dziękuję. :)
Awatar użytkownika
jareth
Nowka
Posty: 14
Rejestracja: 05 sie 2009, 21:51

Re: Witam.

Post autor: jareth »

Dzisiaj znów umieram,mam dosyć,nie wiem jak sobie pomóc i wyję.W takie dni chcę już nie żyć.
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Re: Witam.

Post autor: nadzieja »

Witaj jareth
wspólczuje CI bardzo,że dziś boli...i jedynie mogę duchowo wspierać i powiedzieć,że wiem jak to boli
a pomóc sobie jak...wypróbuj tlen medyczny czy działa na Ciebie i potem spróbuj załatwić, albo imigran inject
to juz jakaś nadzieja na przyszłosc,ze podczas kolejnych ataków bedzie dużo łatwiej... :D
ja kiedy nic nie mam, to albo otwieram okno w łazience i siedze przytulona do zimnej wanny, schładzam ręcznik i przykładam do oka i lewej skroni, zimną woda polewam tętnice przy nadgarstkach i czekam aż przejdzie...albo wychodze na dwór i siedze gdzieś pod drzewkiem

dasz radę... :) nie jesteś sama, pozdrawiam serdecznie i sama dobrze wiesz,ze bedzie lepiej i wytrzymasz,
3maj się
Awatar użytkownika
jareth
Nowka
Posty: 14
Rejestracja: 05 sie 2009, 21:51

Re: Witam.

Post autor: jareth »

Późno,ale dziękuję za słowa otuchy i wsparcie.
Wtedy to był straszny czas,ale teraz jest dobrze. :D
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Witam.

Post autor: Olek »

Juz po Epizodzie.....?

:roll: :roll: :roll:

Czas po Epizodzie jest czasem przed Epizodem.....! :roll:
Pozdrawiam
Olek
jadek
Zainteresowany
Posty: 145
Rejestracja: 04 wrz 2008, 17:02

Re: Witam.

Post autor: jadek »

I trzeba o tym pamietac, co Olek napisał napisał, ale ja napisze jeszcze po swojemu :)

Czas bez epizodu jest czasem bez epizodu :D


Ameryki pewnie nie odkryłem ale wg mnie takim podejsciem mniej sie czlowiek doluje ;)

Pozdrawiam,
Jadek
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Witam.

Post autor: Olek »

Witaj Jadek,

Czas po Epizodzie , jest czasem przed Epizodem......!

To jest glebsza mysl...! Po Epizodzie macie czas bez Bulow i Atakow ...! ( aby jak najdluzszy...!) a zeby sie przygotowac bez Stresu do nastepnego Epizodu ktory przyjdzie. :roll: Tlen, Reduktor, moze ampulke z Imigranem...?!!!!! :roll:
A zeby nie plakac i wrzeszczec jak znow sie zjawi...! :wink: :roll: :roll: :oops:

Pozdrawiam
Olek
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: Witam.

Post autor: herman »

olaboga !
sadysta!
osobiście jednak wolę text
jadek pisze:Czas bez epizodu jest czasem bez epizodu :D[/b]
i tego się trzymajmy. reduktorek, butla itp to się uzupełnia zaraz po ustaniu, bo nigdy do końca nie wiadomo czy to juz czy tylko dłuższa pauza ;)
reszta czasu to czas bez epizodu i basta !!! ;)
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Witam.

Post autor: Olek »

Herman,

ten kto naprawde cierpial , nie musi i nie powinien sie ludzic tym ze to bylo tylko raz i nigdy wiecej nie bedzie....!

Ten Taxt : Czas po Epizodzie ,to czas przed Epizodem...!

a zeby wykozystac czas bezbolu na przygotowanie sie ....! jak przyjdzie to zaraz go w M.......e...!!!! :mrgreen:

bo : Czas bez epizodu jestczasem bez epizodu ( lekomyslnosc)*** jezeli to KBG....!

Olek
ODPOWIEDZ