Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Witajcie

Napisz parę słów o sobie.
megin
Nowka
Posty: 17
Rejestracja: 28 maja 2018, 20:18

Witajcie

Post autor: megin »

co ja mam powiedzieć? Nie wiem od czego zacząć. Od ponad dwóch miesięcy mam ataki bólu głowy. Byłam u neurologa a właściwie u dwóch i diagnoza wstępna brzmi klasterowy ból głowy. Jestem po rezonansie a przed tk angio. W rezonansie wylazł jeszcze (podejrzenie) tętniak 2mm.
Dostałam od neurologa sumamigren i teraz nie wiem czy mam brać przy każdym ataku czy nie. Od tygodnia trochę się uspokoiło i mam jeden atak o 6 rano. jestem jak dziecko we mgle, nie mam pojęcia co jeszcze można zrobić żeby to zatrzymać.
Na dodatek od 30 lat leczę się na reumatoidalne zapalenie stawów a od 2 mam stany depresyjne. Co jeszcze może mnie trafić? :D
dobrze że znalazłam to forum.
megin
Nowka
Posty: 17
Rejestracja: 28 maja 2018, 20:18

Re: Witajcie

Post autor: megin »

dzięki że się odezwałeś :D już myślałam że nikogo tu nie ma.
a nie powiem, wsparcie trochę by mi się przydało.
szczególnie przed badaniem tk angio bo nie mam pojęcia jak to wygląda, chodzi mi o podanie kontrastu. Na samą myśl skóra mi cierpnie.
a co najgorsze to boję się że w czasie badania złapie mnie atak i nie mam mocnych żebym w tym czasie leżała jak kłoda.
Spin
Nowka
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2018, 10:57

Re: Witajcie

Post autor: Spin »

Witaj Megin,

Nie jestes sama, jestesmy z Toba! Rozumiem, jak bardzo potrzebujesz wsparcia, wszyscy tu w jakis sposob wlasnie tego szukamy. Jak dlugo trwaja Twoje ataki? Czy masz rowniez symptomy jak wyciek z oka i/lub nosa?
Ja wczoraj tez zapostowalam tutaj swoj pierwszy post i tez sie nikt nie odezwal, a myslalam ze nas tutaj zaglada sporo i czesto , ale moze sie mylilam. W każdym bądź razie nie jestes sama, jestesmy z Toba. Napisz kiedy masz miec TK.
Ja bede tu zagladac na bieżąco, wiec na pewno sie odezwe, jak bedziesz potrzebowala wsparcia czy pogadac/popisac - daj znac!

pozdrawiam bardzo serdecznie!
Spin
megin
Nowka
Posty: 17
Rejestracja: 28 maja 2018, 20:18

Re: Witajcie

Post autor: megin »

dzięki Spin
chyba mało kto tu zagląda, trudno będę sobie pisać, bo daje mi to ukojenie :D
Spin, założyłam temat na "Mój klaster", bo ten to chyba jest tylko na powitanie.
ODPOWIEDZ