Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Witam Wszystkich i głośno mówię DZIEŃ DOBRY.

Napisz parę słów o sobie.
justyna35
Nowka
Posty: 3
Rejestracja: 03 wrz 2017, 14:51

Witam Wszystkich i głośno mówię DZIEŃ DOBRY.

Post autor: justyna35 »

Witam was wszystkich. Mam na imię Justyna ,lat 35 i szczerze powiedziawszy mam cichą nadzieję że moja dolegliwość to jednak nie Klasterowy ból głowy. Po mału tracę jednak nadzieję ,że znajdę jakiegoś neurologa który nie będzie wmawiał mi nerwobólu a poprostu dokładnie zajmie się tym co mi dolega. Ja to jestem chyba jednak "farciara" bo diagnozy postawiono mi już 4. Jeszcze dwie i będzie 6- nic tylko grać w lotka. Na co dzień jestem bardzo energiczną i wesołą mamą 2 dzieci , to ulega drastycznej zmianie tylko gdy boli i to bardzo boli. Tak jak wspominałam klaster to jedna z moich 4 diagnoz. Masakra z tymi neurologami. Moja droga od lekarza do lekarza to jak błądzenie po omacku, nikt nie wie na 100% co mi jest. Nieraz słyszę takie bzdurne diagnozy że tylko płakać ze śmiechu. Dla przykładu: Ból głowy i oka(oko czerwone,łzawiące a szczelina powieki mniejsza od zdrowego oka) może być objawem chorego jajnika :shock: :shock: Tylko że tam jest wszystko ok-potwierdzone. Ja nie wiem co w tym kraju gorsze sama choroba czy niedouczeni bądź nieczuli lekarze. Nie mam pojęcia gdzie szukać pomocy. :(
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Witam Wszystkich i głośno mówię DZIEŃ DOBRY.

Post autor: Olek »

Witaj Justyno,
napewno ktos cos bedzie umial podpowiedziec.

:wink:
ODPOWIEDZ