Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Konin Wita

Napisz parę słów o sobie.
Qba
Nowka
Posty: 10
Rejestracja: 12 kwie 2017, 13:10

Konin Wita

Post autor: Qba »

Witam serdecznie wszystkich cierpiących na tą "wspaniała" chorobę. W kolejnych postach napisze coś więcej na mój temat, muszę trochę popracować- piszę z pracy. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
harison
Zainteresowany
Posty: 118
Rejestracja: 01 sty 2009, 21:18

Re: Konin Wita

Post autor: harison »

Pozdrawiamy, i witamy serdecznie. :D
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Konin Wita

Post autor: gnatek »

cześć :)
Awatar użytkownika
Krzyniu
Zainteresowany
Posty: 239
Rejestracja: 06 sty 2008, 18:38

Re: Konin Wita

Post autor: Krzyniu »

Konin w sensie miasto byłe wojewódzkie w wlkp?
Jeżeli tak to bywam prawie co tydzień.
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Konin Wita

Post autor: Olek »

Qba pisze: 12 kwie 2017, 13:42 Witam serdecznie wszystkich cierpiących na tą "wspaniała" chorobę. W kolejnych postach napisze coś więcej na mój temat, muszę trochę popracować- piszę z pracy. Pozdrawiam
Witamy,
pracujesz za duzo

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Qba
Nowka
Posty: 10
Rejestracja: 12 kwie 2017, 13:10

Re: Konin Wita

Post autor: Qba »

Hehehe, coś w tym jest, ale samo nic nie przyjdzie, no chyba że klaster :twisted:
Właśnie tak co 2 lata się pojawia, wcześniej były to 2 tygodnie walki, potem 4 tygodnie, a ostatnio minęło 5 i końca nie widać, dlatego zdecydowałem się na blokadę nerwu potylicznego. Na razie działa, głowa nie boli, ale jest coś takiego że czujesz że jak by nie blokada to by bolało. Taki jak by ucisk jest na głowie i lekko oko przymknięte. Najważniejsze że nie boli, a resztę do przeżycia. Tylko się zastanawiam jak inni mają, czy co atak po dłuższej przerwie, klaster trwa dłużej? U mnie to było co 2 lata i trwało 2 tyg potem 4 teraz 5-6 i może dłużej, nie wiem bo blokada.
ODPOWIEDZ