Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Po wyborach

Czyli wszystko co nie związane z bólem.
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Po wyborach

Post autor: herman »

PO informacjach wyborczych jestem już prawie zdecydowany na stałą zmianę miejsca zamieszkania. Nie mam zamiaru dalej żyć w kraju, którym rządzi oszust, który w '92 roku brał udział w obaleniu rządu Olszewskiego i macza palce w niszczeniu polskiej gospodarki, nie mam siły patrzeć w oczy ludziom, którymi manipulować można jak laleczkami, w kraju, który nie posiada polityki prorodzinnej. Dzięki. Zabieram 4 dzieci (i polecam to samo innym rodzinom wielodzietnym) i przenoszę się do kraju bardziej przyjaznego czyli na Węgry. Zacząłem się już uczyć węgierskiego. Bynajmniej nie piszę tego postu jako żart, jestem zawiedziony, zmęczony i w ciężkim szoku. Dalej dawajcie sobie wmawiać, że liczą się tylko 4 partie. Takiej prymitywnej manipulacji daje się ten naród, że aż boli.
Ten naród wyginie ... Celem doświadczenia polecam zebranie informacji jakie firmy padły w Polsce, dlaczego i jakie nazwiska są z tymi upadłościami związane. Na koniec polecam inną zabawę: proszę mi napisać co w tym kraju się produkuje (i nie interesuje mnie produkcja oscypków tylko przemysłowa na skalę gwarantującą przychody krajowe). Była nasza "dolina krzemowa" w postaci Diory - nie ma, Optimusa nie wspomnę, był przemysł motoryzacyjny - wykończony zamiast rozwijany, była stocznia, było hutnictwo, jeszcze jest górnictwo ale mam widok z pierwszego rzędu i mogę powiedzieć - coraz mniej aż do całkowitego wykończenia. Nie wspomnę o tym ile moglibyśmy jeszcze osiągnąć. Za to mamy mocno rozwinięty przemysł biurokratyczny, tracimy sporą część budżetu na opłacanie bezproduktywnego przerzucania papierów (powiększonemu dzięki disneylandowi).
Sami się zacznijcie martwić swoimi emeryturami.
Podziękował - beze mnie.
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Po wyborach

Post autor: gnatek »

no to kolejny zjazd w hajduszoboszlo ? na basenie ?
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: Po wyborach

Post autor: piter »

Ile kosztuję połówka na Węgrzech i paczka fajek z filtrem ?
I jak z zasiłkami dla bezrobotnych ?
:)
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: Po wyborach

Post autor: herman »

Jedzenie mniej więcej wychodzi w tej samej cenie, alkohol tańszy o jakieś 15%, fajki droższe o ok 10%, płace wyższe o jakieś 5%, dodatki dla rodzin wielodzietnych, 7% bezrobocie, łatwiej założyć działalność gospodarczą, brak palikota i disneylandu. Naród przeciwny mordowaniu, przeciwny homoniewiadomo i nie włażą w zakończenie układu pokarmowego UE. I te ostatnie bardziej mnie interesują niż dobrobyt. Chciałbym dzieci zdrowe psychicznie i moralnie wychować. Dostałem już odpowiedź z ambasady Węgier wraz z dokumentami emigracyjnymi ale małżonka mi się buntuje ...
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Po wyborach

Post autor: gnatek »

tiaaa, ja bym poleciał w romantyzm i wybrał cichą osadę nad brzegiem Jenisieju lub Bajkału :)
będzie z kim wypić , żadnych niespodzianek z wynikem wyborów , palikoty jakie by nie były w gułagu,
europa to ma sie nas bać, no i język jak by łatwiejszy ")
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: Po wyborach

Post autor: herman »

Już sprawdzałem wstępnie i j. węgierski wcale nie jest trudny i sporo słów podobnych. Tylko akcent jakiś taki dziwny.
ODPOWIEDZ