Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Czy mozna czymś znieczulić szczękę?

Masz pytanie, zadaj je tutaj.
piaf5
Nowicjusz
Posty: 93
Rejestracja: 27 kwie 2009, 01:29

Czy mozna czymś znieczulić szczękę?

Post autor: piaf5 »

Na razie tylko mam jedyny sposób na ból, mrożę odcinek od zęba , tj. górnej "6" do nasady nosa, bo tam naczęściej się zaczyna. Nawet, jak zacznie się nad okiem to mrożę odcinek od zęba do nosa, bo powyżej oka miejsca są zbyt bolesne i takie tkliwe, że nawet dotknąć nie mogę.I bół znika powyżej oka w ierwszej kolejności. Jeżeli mrożę zanim ból się rozwinie jest ok. ale potem, jeżeli nie zdąże na czas, to muszę wymieniać kompresy i trwa to dłużej. Moje pytanie jest takie, czy są jakieś inne środki, które znieczulają ten odcinek( dziąsła i kość). Myślałam o botoksie, ale to chyba wstrzykuje się powierzchniowo,np. na twarz, a mnie chodzi o coś wewnątrz na szczękę. Może ktoś coś na ten temat wie?
Awatar użytkownika
narcissus
Zainteresowany
Posty: 235
Rejestracja: 23 lis 2015, 15:29

Re: Czy mozna czymś znieczulić szczękę?

Post autor: narcissus »

Zaprawdę różne są oblicza :shock:
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Czy mozna czymś znieczulić szczękę?

Post autor: gnatek »

na początku też miałem takiego pomysła :(
myślałem o takim psikaczu, którym zapodają piłkarzom na skopaną nogę... :P
bym se psikał na skopaną mordkę :D
Awatar użytkownika
hysteria
Nowka
Posty: 17
Rejestracja: 04 lut 2015, 08:58

Re: Czy mozna czymś znieczulić szczękę?

Post autor: hysteria »

hahaha gnatek masz super podejście do życia! A tak na serio to faktycznie zimne oklady pomagają.
ODPOWIEDZ