Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Lekarz od KBG w Rzeszowie....?

Masz propozycje, chcesz coś ogłosić, nie wiesz gdzie umieścić post, pisz tutaj.
Awatar użytkownika
Marcin29
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 05 maja 2011, 10:58

Lekarz od KBG w Rzeszowie....?

Post autor: Marcin29 »

Jak w temacie , chciałbym jakies namiary na lekarza w Rzeszowie zna ktoś może???? jestem w trakcie rzutu choroby i juz nie daję rady, mam bardzo silne napady jak nigdy....
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Re: Lekarz od KBG w Rzeszowie....?

Post autor: Aleko »

Marcin,niestety nie znam takiego :( . Paru się kiedyś w mojej chorobie co prawda przewinęło,ale żaden to nie był specjalista od KBG.Schemat był zawsze ten sam: najpierw przeglądanie przyniesionej przeze mnie dokumentacji medycznej ,potem wertowanie podręczników,wywiad i wypisanie recepty na lit.
PS.Odpowiedz na PW :).
Awatar użytkownika
Marcin29
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 05 maja 2011, 10:58

Re: Lekarz od KBG w Rzeszowie....?

Post autor: Marcin29 »

Jutro mam Neurologa w medyku , nigdy nie brałem lekarstw przerywajacych ból , jakoś to znosiłem w domu , ale teraz mam taką pracę,że musze cos miec przy sobie..... ciekawe co mi poradzi neurolog.....Pozdawiam wszystkich
Awatar użytkownika
Marcin29
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 05 maja 2011, 10:58

Re: Lekarz od KBG w Rzeszowie....?

Post autor: Marcin29 »

Jestem po wizycie w Medicorze u Dr.Bobka , jako że nigdy nie stosowałem nic przeciwbólowego podczas ataków Przypisano mi na sprawdzenie czy powstrzzyma ból imigran 50, dwie tabletki , w aptece zapłaciłem dosyc sporo za dwie tapsy także rewelacja.....zobaczymy czy dadzą jakiś skutek z czystej ciekawosci , tylko nie wiem czy jedna lyknac podczas bolu czy dwie i kiedy , czy jak mnie zacznie lapac czy jak juz bede w najsilniejszej fazie.....?? wie ktos??
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Lekarz od KBG w Rzeszowie....?

Post autor: gnatek »

zanim ktoś mądrzejszy ci odpowie, to ja parę słów zapodam. imigran w tabletce zadziała pewnie po 20-30 min ( w zastrzyku kilka min ). działanie podobne, obkurcza naczynia krwionośne. niezależnie od formy bierzemy natychmiast po wystąpieniu objawów nadchodzącego napadu. im później, tym trudniej przerwać atak. jeżeli masz ataki krótsze niż pół godziny to jest problem, chyba że stosować go wyprzedzająco (profilaktycznie) czego nasi neurolodzy raczej niepolecają. co do ceny imigranu, to na szczęście jest spora konkurencja ale tylko w tabletkach. w zastrzykach pozostaje tylko imi.
Awatar użytkownika
Marcin29
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 05 maja 2011, 10:58

Re: Lekarz od KBG w Rzeszowie....?

Post autor: Marcin29 »

Moje ataki trwają od godziny do poltorej , po 10 minutach jstem w stanie przydzielic mo juz jaki osiagnie level, sprawdze imigran jak dostane atak level 8 i w górę i wtdy ewentualnie zaczne się rozglądac jeszcze za tlenem zeby też sprawdzic , czy to faktycznie działa.....Pozdawiam wszystkich
Awatar użytkownika
Marcin29
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 05 maja 2011, 10:58

Re: Lekarz od KBG w Rzeszowie....?

Post autor: Marcin29 »

Ponawiam prośbę , minęło prawie 4 lata więc może ktoś zna już jakiegoś lekarza w Rzeszowie który ogarnia klastra???
ODPOWIEDZ