Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

aga

Masz pytanie, zadaj je tutaj.
wierzba
Nowka
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2010, 18:06

aga

Post autor: wierzba »

witam czy mogę zostać dawcą krwi gdy mam klasterka???
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: aga

Post autor: piter »

no raczej nie... myślę , że nie powinniśmy zarażać zdrowych :D . Unikaj też " mocnych hmm" pocałunków i oczywiście osobny ręcznik do higieny intymnej :wink: . Życzę miłych snów ... :)
wierzba
Nowka
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2010, 18:06

Re: aga

Post autor: wierzba »

hahahahaha dzięki za odpowiedz :D pozdrawiam!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
sawbona
w Temacie
Posty: 254
Rejestracja: 13 gru 2006, 09:08

Re: aga

Post autor: sawbona »

Ja tam krew oddaję! Oczywiście tylko wtedy kiedy jestem "czysta", tzn. wtedy gdy nie biorę żadnych leków. :)
Awatar użytkownika
januszx64
Zainteresowany
Posty: 147
Rejestracja: 02 mar 2009, 14:48

Re: aga

Post autor: januszx64 »

witam a mnie krew wypijają żona i chłopaki
wlodzimierz
Zainteresowany
Posty: 212
Rejestracja: 04 lut 2010, 18:14

Re: aga

Post autor: wlodzimierz »

Oddawałem krew naście lat [18 litrów].Nie oddawałem tylko wtedy kiedy byłem w klasterze i brałem jakie kolwiek leki.
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: aga

Post autor: herman »

Ja będę chyba kontynuował moje honorowe krwiodawstwo tak jak to robiłem w okresie po wojsku. Być może się mylę ale zwróciliście moją uwagę na fakt, że 5 letnia przerwa w atakach to akurat okres kiedy regularnie (co 2 miesiące) oddawałem krew (po 450 ml). Niestety potem wyjazd na syberię (musiałem zrobić przerwę), potem ospa, potem ukraina i brak czasu. Tak się urwało i po ok 2 latach od kiedy przestałem oddawać krew wrócił do mnie ...
Ktoś ma podobną historię ?
ODPOWIEDZ