Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

wierzba

Masz pytanie, zadaj je tutaj.
wierzba
Nowka
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2010, 18:06

wierzba

Post autor: wierzba »

witam! chciała bym się dowiedzieć czy to prawda że KBG mijają na stałe po ukończeniu 35 roku ( tak twierdził lekarz który mnie prowadził w szpitalu)
kasia0493
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 17 cze 2009, 22:42

Re: wierzba

Post autor: kasia0493 »

Witaj! Odpowiadam na Twoje pytanie. Otóż moim zdaniem nie jest prawdą, że bóle mijają po 35-roku życia. Ja jestem tego dowodem i myślę, że jeszcze wielu innych. Niestety, nie pocieszę Cię jeśli napiszę, że mam 52 lata i moje bóle trwają już ok. 33 lata. Dodam tylko, że u mnie z wiekiem wydłużają się przerwy pomiędzy bólami, nawet do 2óch lat, a wcześniej były tylko kilkumiesięczne(6 -7 m-cy). Ostatnie bóle występowały rok temu, trwały ok.3-ech m-cy. Zobaczymy co będzie dalej. Mój nerolog nie znał odpowiedzi na pytanie, czy kiedyś te bóle miną. Pozdrawiam
wierzba
Nowka
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2010, 18:06

Re: wierzba

Post autor: wierzba »

witam bardzo dziękuję za szybką odpowiedz pozdrawiam życzę zdrowia!!!
Niika
Nowka
Posty: 13
Rejestracja: 22 lip 2010, 21:02

Re: wierzba

Post autor: Niika »

Witam,
Mnie lekarz powiedziała, że bóle mogą minąć z wiekiem (ale nic nie wiem o tym, że po 35tce). Powiedziała również, że po urodzeniu dziecka, też mogą zniknąć, bo gospodarka hormonalna kobiety się w tym czasie zmienia. Ja urodziłam dziecko w zeszłym roku, a w tym roku pojawiły się bóle, więc ta teza też legła w gruzach. Mogę tylko potwierdzić to, że tak jak u Kasi0493 z wiekiem wydłużyły się przerwy między bólami (na początku co trzy miesiące, teraz najdłuższa przerwa trzy lata).
Pozdrawiam i życzę jak najdłuższych przerw między bólami :D
wlodzimierz
Zainteresowany
Posty: 212
Rejestracja: 04 lut 2010, 18:14

Re: wierzba

Post autor: wlodzimierz »

To wszystko zależy od człowieka,u jednego przechodzi u drugiego nie. Mam na szczęście 54lat i nie przeszło.
Awatar użytkownika
januszx64
Zainteresowany
Posty: 147
Rejestracja: 02 mar 2009, 14:48

Re: wierzba

Post autor: januszx64 »

możesz mu powiedzieć że jest nie douczonym koniowałem i durniem
wlodzimierz
Zainteresowany
Posty: 212
Rejestracja: 04 lut 2010, 18:14

Re: wierzba

Post autor: wlodzimierz »

Nie mogę mu tego powiedzieć ,musi więcej poczytać o KBG.Wtedy dowie się że to choroba nieuleczalna.Można ją tylko zaleczyć lub przejdzie sama i na tym skończy się jego niedola. :P :mrgreen:
wlodzimierz
Zainteresowany
Posty: 212
Rejestracja: 04 lut 2010, 18:14

Re: wierzba

Post autor: wlodzimierz »

Polecam literaturę prof. PRUSIŃSKIEGO....... :lol: :lol:
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: wierzba

Post autor: herman »

Czy w tym kraju jest tylko kilku neurologów ?
To brzmi jak próba pocieszenia gościa, któremu obcięło nogi: " pan się nie martwi, po czterdziestce nogi odrastają".
Być może jest to czarny dowcip ale jak czytam o tych ... (jak nazwać takiego gościa co ma papier, a z neurologią ma tylko wspólne konto w banku ? ) to mnie coś biere.
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: wierzba

Post autor: Olek »

kiedys napewno ustaje........! :roll:

po 30-sce.....? jak nie to :roll:











po 40-sce .....? a jak nie.................. to :?:















po 50- siatce :oops: ....? a jak to nie pomoglo to ale



















po 60 - siatce.............................! a jak nie to...!
























po 70- siatce :roll:


a jak cie jeszcze teraz boli.......................?


:roll: :?: :?: :?: To















Zyjesz............................!




i ciesz sie z Zycia , jak dlugo mozesz i Umiesz.......! :lol: :lol: :lol:






A jak dozyja...........................! 80 to napisza jak jest i czy dali mie jeszcze boli :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:







Bo to takie krutkie ze :wink: :mrgreen:
ODPOWIEDZ