Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Europejski Kongres Bólu Głowy

Masz propozycje, chcesz coś ogłosić, nie wiesz gdzie umieścić post, pisz tutaj.
Awatar użytkownika
sawbona
w Temacie
Posty: 254
Rejestracja: 13 gru 2006, 09:08

Europejski Kongres Bólu Głowy

Post autor: sawbona »

Jak juz wspominałam wczesniej w czerwcu w Wawie odbędzie się Europejski Kongres Bólu Głowy. Czy Waszym zdaniem jakis reprezentant Klastrów na Kongresie powinien sie pojaewić? Może jakaś bardziej zmasowana akcja? Za organizację Kongresu odpowiada między innymi "moja" pani doktor. Więc byłoby nam łatwiej. CoWy na to?
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Europejski Kongres Bólu Głowy

Post autor: gnatek »

jest szansa (odpukać) , by do tego czasu zaistnieć formalnie jako organizacja. ten kongres jest dla nas wielką szansą . na zaistnienie w świadomośći lekarzy, na zdobycie kontaktów, wiedzy etc. sprawdź u pani dr, jak możemy wpisać się w scenariusz imprezy. ktoś od nas musi być.
jadek
Zainteresowany
Posty: 145
Rejestracja: 04 wrz 2008, 17:02

Re: Europejski Kongres Bólu Głowy

Post autor: jadek »

Ja jestem jak najbardziej za udziałem w kongresie, znalazlem np. kilka programow z tvp o klastrze w necie: migreny, napieciowe... a o klastrze ANI SLOWA! I pora z tym skonczyc. Jesli jakis nasz udzial bylby mozliwy to zdecdowanie zglaszam sie jako chetny do wspolpracy. A swoja droga - ciekawe czy prof. Stepien wie o kongresie? Bo calkiem mozliwe ze bylby zainteresowany nim (w koncu jest jednym z najlepszych w Polsce specjalistow od bolow glowy), a tez uwaza, ze o klastrze sie za malo mowi. Poki co reportaz przepadl, audycja w radiu przepadla - wiec moze wreszcie tym razem sie uda!
ODPOWIEDZ