Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

dante's inferno

Napisz parę słów o sobie.
white-shadow
Nowka
Posty: 5
Rejestracja: 06 mar 2010, 16:43

dante's inferno

Post autor: white-shadow »

....u mnie to był 1997 rok.
Bylem wtedy chyba ćpunem, brałem heroinę , tak zwany polski kompot i inne srodki. Nie bylem uzależniony, ale jako wielki fan The Doors chadzałem ścieżkami swojego idola. Cóż bylem wtedy młody, świat się kończył, dzieciństwo za towarzysza Gierka, młodość w chwili gdy umierał stary a rodził się nowy świat.... Nie było internetu, telefonów komórkowych, pisało się listy, jeździło do Jarocina....ech...
Kiedyś mnie obudził ból, tak straszny ze myślałem ze to nadchodzi śmierć, nie balem się śmierci ale ona nie była łaskawa. Minęło wiele lat,
pozostał ból, przeciwieństwo śmierci, dla mnie, bo nie poprzedzał wyzwolenia od cierpienia.
I tak to trwa, dorosłem, skończyłem z narkotykami, tylko ból pozostał, każdej wiosny przychodzi... jak ja kocham wiosnę a jak on ja zatruwa.
Długo nie wiedziałem co mi jest, bylem raz u lekarza, przepisał mi magnez, nawet myślałem ze mi pomógł, ale teraz dochodzę do wniosku ze skończył się po prostu okres. W innych latach już mi magnez nie pomagał. Alkohol mi pomaga i amfetamina, ale z amfetaminy nie korzystam już...
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: dante's inferno

Post autor: herman »

nie mogę się oprzeć, żeby nie zadać mojego standardowego pytania:
jakieś urazy kręgosłupa ?
white-shadow
Nowka
Posty: 5
Rejestracja: 06 mar 2010, 16:43

Re: dante's inferno

Post autor: white-shadow »

nie miałem, w wojsku kategoria A-1 . Mailem tez złamane zebra, rękę, nos, wiem co to ból. i ta zagadkowa przypadłość..
P.S
teraz właśnie próbuje się upić, bo wiem ze on przyjdzie w nocy
Chyba się boje , już tylko się bronie nie walczę
cofam się. Chyba sie starzeje , i mniej mi zalezy....
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: dante's inferno

Post autor: herman »

wiesz mnie w wojsku też nie znaleźli zwyrodnienia kręgosłupa, a na wszelkie choroby lekarz na jednostce przepisywał witaminy i trampki. nawet się zapytałem kiedyś czy trampkami mam się inhalować żeby mi kaszel przeszedł :D
jak możesz zbadaj sobie kręgosłup w odcinku szyjnym lub piersiowym (najpewniej odcinek szyjny)
wlodzimierz
Zainteresowany
Posty: 212
Rejestracja: 04 lut 2010, 18:14

Re: dante's inferno

Post autor: wlodzimierz »

white-shadow pisze:nie miałem, w wojsku kategoria A-1 . Mailem tez złamane zebra, rękę, nos, wiem co to ból. i ta zagadkowa przypadłość..
P.S
teraz właśnie próbuje się upić, bo wiem ze on przyjdzie w nocy
Chyba się boje , już tylko się bronie nie walczę
cofam się. Chyba sie starzeje , i mniej mi zalezy....
Upicie się wcale nie przyniesie Ci ulgi w bólu.ALKOHOL powoduje nasilenie bólów.W wojsku też miałem kat. A . To o niczym nie świadczy.Komisja wojskowa jak to komisja[byłeś sztuką która nadaje się do słuzby zasadniczej].
ODPOWIEDZ