Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Problem z logowaniem na forum pod operą

Ogłoszenia, sprawy administracyjne itd.
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Problem z logowaniem na forum pod operą

Post autor: Bea »

Opera działa bez problemów. Na innych stronach loguje się jak zawsze, a na naszym forum doopa :|
Loguje, po czym szybko wylogowuje. Na górze pokazuje zaloguj, na dole, że niby Bea obecna.
Nie wyświetla mi całości, wejśc nigdzie nie moge, nic napisać.
I nie wiem, czy to moja opera szwankuje akurat na forum, czy to forum zbuntowało sie przeciw niej??
Teraz korzystam z IE i jest ok. Firefoxa nie mam akurat, więc nie sprawdzę.
Awatar użytkownika
Pablo
Site Admin
Posty: 152
Rejestracja: 29 paź 2008, 10:16

Re: Problem z logowaniem na forum pod operą

Post autor: Pablo »

Hmmm... piszę tego posta z Opery... u mnie wszystko działa jak należy. Zresztą to jest dość popularny i dobrze zrobiony skrypt forum więc myślę, że kod jest dostosowany do wszystkich bardziej znanych przeglądarek, i na wszystkich powinien działać prawidłowo. Czy ktoś jeszcze używa Opery i zauważył problemy z forum?
Bea, jaką masz wersję Opery?
Awatar użytkownika
harison
Zainteresowany
Posty: 118
Rejestracja: 01 sty 2009, 21:18

Re: Problem z logowaniem na forum pod operą

Post autor: harison »

Ja mam Firefoxa i działa bez problemowo :wink:
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Re: Problem z logowaniem na forum pod operą

Post autor: Bea »

Wersję mam najnowszą-10.10. Niedawno aktualizowana, ale po aktualizacji działało wszystko.
Myslałam, ze może CCleaner nawojował, ale przywróciłam przed chwilą usunięty wpis-jeden tylko był i własnie operowy- do rejstru i nic.
Pojęcia nie mam co to, bo nigdy problemów nie było z forum, a korzystam tylko z opery, nawet mając zainstalowanego lisa.
Nie chce mi się robic reinstalki opery :|
Tak jeszcze mysle, czy moze przywrócic jakis wczesniejszy punkt kontrolny systemu, ale czy jest sens? Bo jak usuwałam smieci różne ccleanerem,
to nie tworzyłam kopii/tylko dla zapisów z rejestru/ i jak tam cos było, to czy po przywóceniu te smieciochy odnajda się?
Nigdy dotąd z ccleanerem problemów nie miałam, ale jak nie on, to nie wiem co powoduje problem.
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Re: Problem z logowaniem na forum pod operą

Post autor: nadzieja »

tez pisze z Opery i zawsze działa.... ale złośliwość rzeczy martwych czasem się zdarza...
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Re: Problem z logowaniem na forum pod operą

Post autor: Bea »

Przeinstalowałam jednak operę i działa :)
Dziekuję i przepraszam za zamieszanie!
ODPOWIEDZ