Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Audycja o KBG w radiu

Napisz parę słów o sobie.
jadek
Zainteresowany
Posty: 145
Rejestracja: 04 wrz 2008, 17:02

Re: Audycja o KBG w radiu

Post autor: jadek »

No właśnie nie mogę się z g-c skontaktowac :( A może Sawbona? Jestes tam ;) ?
jadek
Zainteresowany
Posty: 145
Rejestracja: 04 wrz 2008, 17:02

Re: Audycja o KBG w radiu

Post autor: jadek »

I po audycji :( Jak się udało znaleźc chętnych - to nie udawało się dogadac z terminem, jak się udało dogadac z terminem - to coś komus wypadało. A teraz... moj znajomy przestał pracowac w tej stacji radiowej :( Z wiadomosci pozytywnych - mam bardzo ciekawe nagranie prof. Stepnia, ktore mialo byc wykorzytane w materiale do radia - można je będzie wstawic na stronę nasza (do kogo wyslac odpowiedniego maila?)
Pozdrawiam,
Jadek
Awatar użytkownika
Pablo
Site Admin
Posty: 152
Rejestracja: 29 paź 2008, 10:16

Re: Audycja o KBG w radiu

Post autor: Pablo »

:( to szkoda, że tak wyszło. Nagranie możesz podesłać do mnie na admin@klasterowy.pl
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: Audycja o KBG w radiu

Post autor: herman »

albo wrzucić na ftp ;)
zaraz zaraz ... masz wszystkie materiały ?? może dało by się to wyemitować w radio katowice ;)
spróbuję dzisiaj zagadać ze znajomym ;)
możesz mi przybliżyć jakie masz materiały nagrane i ewentualnie jak miał wyglądać scenariusz ?
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Audycja o KBG w radiu

Post autor: gnatek »

my to mamy pecha ... :(
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: Audycja o KBG w radiu

Post autor: herman »

że niby dał bym radę coś załatwić to zaraz mamy pecha ??? :evil:
dobra ... nie było sprawy ...

:D :D :D :D ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Audycja o KBG w radiu

Post autor: gnatek »

:D
jadek
Zainteresowany
Posty: 145
Rejestracja: 04 wrz 2008, 17:02

Re: Audycja o KBG w radiu

Post autor: jadek »

Plik jest już na ftp. Nagrana jest wypowiedź prof. Stępnia. Miały byc jeszcze wypowiedzi dwóch-trzech klasterowców i z tego zrobiony góra dziesięciominutowy materiał, "audycja" z nazwy tematu to było trochę za dużo przeze mnie powiedziane ;) No ale suma sumarum nawet tego materiału nie będzie :/ Chyba, że faktycznie jakieś inne radio by wyemitowało. To nagranie jest właściwie w stanie "surowym", nie są wycięte cisze i moje pytania, których docelowo miało nie byc... Jeśli ktoś by mógł to można je dopracowac i wrzucic na naszą stronkę obrobione. Prof. Stępień się zgodził.
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: Audycja o KBG w radiu

Post autor: herman »

jadek pisze:Plik jest już na ftp.
nawet podlinkuję, żeby nie było szukania ;)
tu jest oryginał:
ftp://195.128.181.171/PUB/prof._Stepien_kbg.mp3

a tu wstępnie obrobione (nie ma czasu na zabawę w usuwanie stuków, szumów i normalizację):

ftp://195.128.181.171/PUB/wywiad.mp3

w jednym miejscu słychać wyraźnie, że jest już coś ucięte i wypowiedź jak by traci sens (w 3:05 min obrobionego i 3:32 oryginału)

to do pobrania;) ale dzięki sprytowi i uprzejmości naszego pablo-admina można też wysłuchać na forum ;) , a zatem:

wywiad z prof. Stępniem
Awatar użytkownika
Pablo
Site Admin
Posty: 152
Rejestracja: 29 paź 2008, 10:16

Re: Audycja o KBG w radiu

Post autor: Pablo »

Janusz, pięknie! Wielkie dzięki! Gdyby dołożyć jeszcze 1-2 wywiady z klasterowiczami i ładnie to zmontować to myślę, że stacje radiowe znalazły by czas w ramówce aby to wyemitować. Na jakim sprzęcie to było nagrywane?
jadek
Zainteresowany
Posty: 145
Rejestracja: 04 wrz 2008, 17:02

Re: Audycja o KBG w radiu

Post autor: jadek »

Na służbowym dyktafonie kolegi, który miał kiedy w radiu jeszcze pracował... Tam którtki fragment faktycznie jest jakoś zerwany - nie wiem czemu. Ale można by wyciąc od 3:30 do ok 3:40 (żeby się dalsza częśc wypowiedzi zaczynała od "bo jest to..."). Faktycznie dobrze by było, żeby gdzieś jednak wyemitowali to... Jakby ktoś miał jakieś dojście do jakiejs stacji, to niech działa. Na dobrą sprawę można by też było to wmontowac w ewentualną relację ze spotkania założycielskiego i dłuższy materiał o tym zrobic. Tylko pozostaje miejsce emisji. Ja też będę się orientował w tym temacie na ile to możliwe.
jadek
Zainteresowany
Posty: 145
Rejestracja: 04 wrz 2008, 17:02

Re: Audycja o KBG w radiu

Post autor: jadek »

Nie działają linki do wywiadu z prof. Stępniem, a myślę, że o ważnych kwestiach Profesor w tym nagraniu mówi. Da się coś z tym zrobić?
ODPOWIEDZ