Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Ciąża

Masz pytanie, zadaj je tutaj.
Agnieszka81
Nowka
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2018, 09:07

Ciąża

Post autor: Agnieszka81 »

Witam wszystkich ! Pisze tutaj bo już nie wiem gdzie szukać pomocy zostałam sama z klasterem , na klastery cierpię od 20lat i jakoś dawałam radę ale teraz już nie wiem co robić!! Właśnie jestem w pierwszym trymestrze ciąży i klaster wrócił !!! Jestem na załamaniu żaden lekarz nie wie jak mi pomóż gdyż w ciąży po za paracetamolem nie mogę żadnych leków nawet tlen jeśli już coś to minimalne dawki co robić czy ktoś coś pomoże jak sobie radzić jak sobie przynieś ulgę nie śpię już od miesiąca jestem wykończona i załamana😭 POMOZCIE!!!
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Ciąża

Post autor: Olek »

czesc agnieszko,
przykro to czytac, bo widac twoja menke z klasterem.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Liliana
w Temacie
Posty: 390
Rejestracja: 29 gru 2014, 14:12

Re: Ciąża

Post autor: Liliana »

Witaj Agnieszko.
Bardzo Ci współczuję :( Ciąża rzeczywiście wyklucza leki, ale czy wszystkie... nie wiem. Myślę, że tylko dobry neurolog jest w stanie Ci pomóc.
Gdybyś napisała skąd jesteś to, może ktoś dałby Ci namiary na jakiegoś sensownego lekarza?
Ja kontaktowałam się z Kliniką Neurologiczną w Łodzi, na Barlickiego, a jestem z Rybnika. Tu nie znalazłam pomocy. Tam znaleźli mi lek na klastera, ale musiałam poleżeć na obserwacji, opłacało się bardzo!
ODPOWIEDZ