Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Witam

Napisz parę słów o sobie.
Maciejos
Nowka
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2009, 17:24

Witam

Post autor: Maciejos »

Witam wszytkich,nazywam sie Maciej, jestem z Gdańska i też cierpie na klasterowy ból głowy który objawił mi sie juz chyba piąty raz. Ostatnio zaczeło sie 10 września 2008 roku i trwa do teraz. Miewam około 15 ataków na dzień o nocy juz nie wspomne :( zaczyna sie zaraz po przebudzeniu, jak wstane ide do łazienki to juz mnie boli , potem jak dojade do pracy to na chwilke przestanie ale to tylko pewnie tak dla jaj przestaje bo za chwile wraca ze zdwojoną siła i chodze po scianach a raczej po kabinie bo jestem zawodowym kierowca. O tabletkach przeciwbólowych mogę zapomniec bo szkoda mi wątroby, ale po tylu miesiącach bólu powoli sie do tego GÓWNA przyzwyczajam. Czasami to nawet się życ odechciewa od tego bólu.......
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: Witam

Post autor: piter »

ODPOWIEDZ