Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Mój Horton...

Jak to wygląda u każdego z nas, jak sobie radzimy, problemy, trudności, zwycięstwa, pytania.
Bosy
Nowka
Posty: 2
Rejestracja: 16 cze 2017, 13:06

Mój Horton...

Post autor: Bosy »

Witam wszystkich... U mnie zaczeło sie to dawno temu.Miałem jakieś 21 lat(teraz prawie 39). środek nocy i ogromny ból głowy z prawej strony.... rzeznia na maxa... Poszedłem do lekarza i zła diagnoza... dopiero 4 lata temu Pani Neurolog ze Środy Wlkp zdiagnozowała KBG... przepisała na początek Depakine i mi pomaga. Wyobrazcie sobie tyle lat w bólu... na szczęscie było minęło... Jeden epizod pamiętam doskonale... mecz Polska Niemcy... ten który wygraliśmy 2 do 0... przeleżałem z levelem 9 w sypialni... ta choroba odebrała mi możliwość obejrzenia tego widowiska... ale cóż nie poddałem się,,,, moje triggery???? alkohol piwo pomidor truskawki czekolada orzechy światło dzwięk i kwas cytrynowy.... i tu mała ciekawostka... jestem właśnie w trakcie klastru 3 tydzien... bóle mam przecietnie 3-4 razy dziennie ale po lekach level 3 wiec da się żyć. Byłem wczoraj na koncercie w Krakowie Linkin Park... uwielbiam taką muzę... klaster światło dzwiek... myśle że bedzie bolało... a tu nic... mało tego koncert skończył sie ok 23 teraz jest prawie 14 dnia nastepnego a ja nie miałem żadnego epizodu... zabiłem ból jego własną bronią czy co??? zobaczymy... jutro w domu mała imprezka wiec wypije kilka drinków i zobaczymy czy wystąpi atak... życze wszystkim cierpiącym wytrwałości w bólach... każdy nawet najwiekszy atak w końcu przechodzi... i to uzucie gdy już nie boli jest piekne... zdrowi nie wiedzą co to jest za uczucie... pozdrowienia z Wlkp...
Liliana
w Temacie
Posty: 390
Rejestracja: 29 gru 2014, 14:12

Re: Mój Horton...

Post autor: Liliana »

Witaj :)
Bosy pisze: 16 cze 2017, 13:22 jutro w domu mała imprezka wiec wypije kilka drinków i zobaczymy czy wystąpi atak...
I co...?????
Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ