Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Witam...

Napisz parę słów o sobie.
lader3
Nowka
Posty: 8
Rejestracja: 17 sty 2013, 18:45

Witam...

Post autor: lader3 »

No to sie i ja przedstawie, mam na imie Artur pochodze z Bydgoszczy a obecnie mieszkam w Pforzheim w Niemczech.
Byłem dziś u neurologa no i diagnoza Klaster... Właściwie to już od 2 tygodni byłem pewien że to to ale wiadomo badania pierdu pierdu i sie potwierdziło.
Jak narazie to jakieś 3 tygodnie po 2 do 4 razy dziennie ale daje rade.
Neurolog przepisał mi verampil i dał gratisa w postaci Sumatriptan.
mówił coś że po kuracji tym verampilem 2 tygodnie da mi ekg do domku na 24 godziny ??
Pozdrawiam wszystkich ...
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: Witam...

Post autor: piter »

Cześć Artur.
Rozumiem , że ten neurolog to w Niemczech ?
Postaraj się pogadać z nim o tlenie .
I opisz nam proszę jak to dalej będzie z leczeniem w cywilizowanym kraju. :D
Trzymaj się i nie poddawaj da się z tym cholerstwem żyć .
lader3
Nowka
Posty: 8
Rejestracja: 17 sty 2013, 18:45

Re: Witam...

Post autor: lader3 »

Tak neurolog w niemczech troche problemów językowych było ale zajażyłem, generalnie to opieka jest ok, przedwczoraj byłem u internisty opisałem co gdzie i jak boli szybkie skierowanie, poszukałem neurologa szybki termin na dziś jakieś diody elektrody itp na głowie potem rozmowa i diagnoze He.
Jeszcze musze zrobić to no hmm tomografie komputerową głowy ale to już po niedzieli bo terminów radiolog nie miał wolnych jutro.
no i neurolog przepisał mi ten varampil czy jakoś tak.
Dał mi jeszcze 2 sztuki sumatriptanu 100mg. iiiiiiiii pomogło!!! jak narazie...
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Witam...

Post autor: gnatek »

jeżeli miało Ci się to przytrafić, to wybrałeś chyba najlepsze miejsce. werapamil w odpowiednio wysokich dawkach potrafi działać cuda. jednakże , zwróć uwagę na serce bo czasami może niebezpiecznie obniżyć jego rytm. dla tego lekarz wspomniał o późniejszym badaniu.
a jak poczytasz sobie wpisy na forum , to zrozumiesz "czym to się je" ten nasz kbg
ODPOWIEDZ