Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Ogłoszenia, sprawy administracyjne itd.
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Olek »

Witajcie wszyscy,

witam serdecznie wszystkie nowe twaze :roll: :mrgreen: oraz tych co sie nic nie zmienili....! a nie tuzy wypieknieli :wink:
mozna z wyszych opisow wnioskowac ze bylo bardzo opfite spodkanie :roll: :oops: :mrgreen: i sympatyczne.

Teraz opiszcie co bylo, jest i bedzie........? :roll:

Co jest zadecydowane....?

Co jest przygotowane , a co do przygotowania...?

Co jest zrobione a co do zrobienia.....?

itd.....itd...................!

pozdrawiam wszystkich serdecznie
Olek 8)
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Olek »

Witajcie Kochani,

Cieszy mnie to bardzo ze sie cos zaczyna ruszac do przodu i z moich ( naszch) ziarenek mozna widziec pierwsze kwiaty........! Teraz musza pszczolki ( wy ) z tego zrobic owoce............!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

Dziekuje wam Wszystkim i wszystkiego dobrego na przyszlosc
Olek
:wink:
jadek
Zainteresowany
Posty: 145
Rejestracja: 04 wrz 2008, 17:02

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: jadek »

I ja niedawno dotarłem do domu. Dziękuję gospodarzom - Beacie i Piotrowi za zorganizowanie spotkania, Olkowi za wsparcie duchem i "prezentami", wszystkim którzy byli za naprawdę miłą atmosferę! Czekam z niecierpliwością na następne spotkanie i na stowarzyszenie oczywiście :) I potwierdzam jeszcze raz gotowośc pomocy we wszystkim, w czym pomóc mogę ;)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Janusz
Aneczka
Zainteresowany
Posty: 152
Rejestracja: 16 lip 2008, 20:39

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Aneczka »

Olku tak w skrócie odpowiem z mojej strony

1. Na spotkaniu była bardzo konkretna rozmowa na temat powstającego stowarzyszenia
2. Zadecydowane jest spotkanie w czerwcu - mam nadzieje, że bedzie nim juz zebranie załozycielskie
3. Przygotowany jest wstepny plan działania tzn Beatka przekazała poprwaki do statutu i deklaracji - deklaracja opracowana (mysle ze jest juz dobra) a statut przekaze w najblizszych 2 dniach - do ostatecznej poprawy (mam nadzieje ze nie bedzie konieczna:)
4. Do zrobienia na pewno jest - ZMOBILIZOWANIE CZLONKOW FORUM DO AKTYWNIEJSZEGO DZIALANIA I WSPOLPRACY - na spotkaniu bylo na 11 osob- w tym 9 chorych tak wiec to w pierwszej kolejnosci- w 9 osob nic nie zdzialamy.
seki772
Nowka
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2009, 19:02

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: seki772 »

Chciałbym uczestniczyć w spotkaniach, ale gdyby zorganizować je gdzieś bliżej, na Mazurach. Szukam ludzi z tym schorzeniem w okolicy ale jeszcze nie spotkałem nikogo w moim rejonie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Olek »

Witajcie ,

Jak by wszyscy wpisywali Miejscowosci .....! to by mozna szukac w okolicach :roll: :wink:

Pozdrawiam
Olek
Aneczka
Zainteresowany
Posty: 152
Rejestracja: 16 lip 2008, 20:39

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Aneczka »

Seki772 będe od 1-3 maja w Mikołajkach...moglibysly sie spotkac i porozmawiac ale w sumie to tez ponad 1oo km masz do Mikołajek. Pozdrawiam
seki772
Nowka
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2009, 19:02

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: seki772 »

Pozdrawiam. W sprawie Mikołajek-dam znać.
ODPOWIEDZ