Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Co by bylo gdyby?

Ogłoszenia, sprawy administracyjne itd.
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Co by bylo gdyby?

Post autor: Olek »

Witam,

To pytanie chodzi mi tak po glowie :!: :!: :!:

Co by bylo gdyby? :idea:

1) Ci Klasterowicze co nas odwiedzaja i czytaja w tym Forum, sie tagze zarejestrowali jako uzytkownicy ! :shock: :D :wink: :idea:

Mozna by widziec ilu nas w koncu jest ! :roll: :idea:
a moze nasz sasiad cierpi tak jak my a otym nie wiemy ? :shock: :idea:

2) Jak bysmy wpisali nasze miasto, mozna by szybciej znalesc mozetego sasiada ? :D :idea: :?:

3) jak chyba juz zauwazono, na stronach KBG zainstalowalismy PAJACYKA ktory karmi dzieci ! prosili bysmy a zeby z naszej strony tagze mogly byc dzieci dozywione. :wink:

Klikajcie na pajacyka raz dziennie ( Dziekujemy w imienu Dzieci )
:idea: :idea: :D :D :D :idea: :idea:

Pozdrawiam
Olek :wink:

P.S. Co wy myslicie o tym ?
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Post autor: piter »

Tarnów - Polska 2 osoby [ w tej chwili ] właśnie próbuje do niej - do niego dotrzeć . A wcześniej 1 pacjent 8 miesięcy w szpitalu w bólach tlen itd. ale z tego co mówi mój neurolog chyba wyjechał za granicę
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Co by bylo gdyby?

Post autor: Olek »

Co by bylo gdyby? Co by bylo gdyby? Co by bylo gdyby?

zesmy sie znow spotkali na forum, albo juz wam przeszlo...? :roll:

od 18.10.2008 nic nowego zadnej dzialalnosci , oprucz nowej strony oraz forum lecz to tylko udzial jednej osoby..! :(

Co z wami klasterowiczami....?

Pozdrawiam
Olek :roll:
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Re: Co by bylo gdyby?

Post autor: Beata-Piotr »

Witaj Olku,

wszystkiego naj naj w tym naszym Nowy Roku 2009

przyznam sie szczerze, że sama jestem bardzo zmartwiona tym, że forum dosłownie opustoszało :cry:
Nikt tu prawie nie zagląda, ani nie pisze.
Choć my z Piotrem mamy obecnie ciężkie dni, gdyz ja juz od trzech tygodni praktycznie jestem uziemiona w łóżku i bardzo mało chodzę, a za trzy dni ide do szpitala na operację i co najmniej 2 tygodnie mnie nie będzie. Piotr jest ta całą sytuacja bardzo zdenerwowany, tym bardziej, że zostaje z dwójka małych dzieci plus praca. Bardzo sie o niego martwię. Cóz nasz klasterek jest wierny naszej rodzince i spędza z nami regularnie czas, świeta , Nowy Rok.


ale dość juz o nas.

Bardzo by było fajnie, gdyby wszyscy sie rejestrowali i wpisywali miejscowości z których są. Nie wierzę, że w Katowicach, czy na śląsku choruje tylko Piotr?!

Forumowicze,hej hej gdzie jesteście?
Co z naszym Stowarzyszeniem?
Jeżeli chodzi o spotkanie na forum to ja najwczesniej myslę, że po szpitalu pojawie sie około 15 stycznia. Ale przecież można organizować ich więcej

Aneczko, Nadziejko, Bea - tko,Aleko gdzie jesteście?

Sciskam Was :cry: wszystkich serdecznie i trzymajcie za mnie i Piotra kciuki. :lol:
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Co by bylo gdyby?

Post autor: gnatek »

Witajcie w tym nowym, a może zdrowszym 2009r :)
już zgłaszam akces do uczestnictwa w spotkaniu. może wówczas wyjaśnimy tajemnicę ciszy na forum.
Beacie i Piotrowi życzę sił w walce z przeciwnościami losu.
damy radę :)))
Aneczka
Zainteresowany
Posty: 152
Rejestracja: 16 lip 2008, 20:39

Re: Co by bylo gdyby?

Post autor: Aneczka »

Witajcie wszyscy przyjaciele Tego zacnego forum: w Nowym Roku - składam najlepsze życzenia-jak najmniej bólu:-))
Przepraszam za to moje kilkutygodniowe milczenie ale grudzien i poczatek stycznia to dla mnie bardzo pracowity okres - ale jeszcze kilka dni i bede wolna !!!
Proszę Olka o wyznaczenie jakiegos terminu i spotkajmy sie nareszcie moze w koncu cos ruszy w sprawie stowarzyszenia. A jesli nie ruszy to miłoby sie było znów spotkac i wymienic kilka zdan.
Pozdrowienia dla wszystkich! ;-)
ODPOWIEDZ