Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Gdzie w okolicach Warszawy specjalista z wiedzą o Klastrze?

Lekarze, kliniki, szpitale, kto pomógł, gdzie warto się zgłosić.
adammo
Nowka
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2008, 19:42

Gdzie w okolicach Warszawy specjalista z wiedzą o Klastrze?

Post autor: adammo »

Witam uprzejmie wszystkich. I wprost pierwsze pytanie.

Gdzie w okolicach Warszawy lekarz który ma pojęcie o klastrze...

Obserwuję wieloletnia walkę z bólem twarzy mojego taty i po poczytaniu forum wydaje się ze ta choroba może Go dotyczyć. A doktorzy tylko przeciwbólowe srodki , propozycja przecięcia nerwu na razie rozważana, akupunktura, jakieś blokady i właściwie wszystko na nic...
Pozdrawiam i poproszę o pomoc i podpowiedź
adammo
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Post autor: nadzieja »

Witaj adammo

jedna osoba na forum napisała kiedyś o pani doktor,kótóra jej pomogła i jest z warszawy...

"sawbona
Do Pani migrenolog, dr Marii Wysockiej-Bakowskiej. Wydebilam jej nazisko od kolezanki z pracy, ktora cierpi na migreny. Sama znalazlam w necie numer domowy pani doktor. zadzwonilam i wiecie co? Odebrala i umowila sie za mna na wizyte. To wlasnie ta pani doktor w zeszlym roku od razu zdiagnozowala u mnie KBG i dala leki, ktore mi tak pomogly. Zapytalam tej mojej kolezanki z pracy czy to prawda, ze pani doktor wyjechala ale okazalo sie, ze mojej kolezance cos sie pokrecilo taaa. Niewazne zreszta. Pojechalam do Pani doktor. Mieszka w Wawie, super, prawda? Opowiedzialam ponownie co i jak. Dostalam takie leki: Ergotaminum Tartaricum, Pabi-DexamethClonazepanum i Aspargin "

a innych lekarzach nic nie wiem z Wawy...

a co do akupunktury nie działa przy klasterowych bólach głowy...sama mialam i nie dało spodziewanego efektu... ale mozecie spróbowac... moze akurat twój tata nie ma kalstera i POMOŻE... i szczerze tego zycze :)

napisz w wątku "poznajmy się" coś więcej an temat choroby Twojego taty... dokładnie opisz jak to jest u niego...
piszesz o bólu "twarzy" a ból głowy??

i jakie miał robione badania...
powtarzamy to ciagle do nowych osób na forum... poczytaj posty kierowane do "pawcer83" które pisałam z Beą... i odpowiedz...bo to ważne...

http://kbg.lua.pl/viewtopic.php?t=124&p ... c&start=30
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Post autor: Olek »

Witam,

zadnych wiadomosci wiecej...? adammo, mogles twojemu Ojcu tymi informacjami pomuc??? znalezliscie tego lekarza...? lub innego ktory mugl pomuc?

Napisz cos, bo jestesmy ciekawi.
beata
Nowicjusz
Posty: 66
Rejestracja: 09 paź 2006, 14:08

Post autor: beata »

dzwoniłam do tej pani dokt. żeby się umówić, ale powiedziała mi żebym nie jechała taki świat drogi specjalnie poniewaz ona mi nic nie gwarantuje , co prawda pomogła tam kiedyś komus ale to był przypadek , ale zawsze służy poradą na telefon. Przynajmniej uczciwa kobieta......
pozdrawiam
Awatar użytkownika
g-c
Nowicjusz
Posty: 60
Rejestracja: 24 lis 2008, 16:06

Warszawa-lekarz

Post autor: g-c »

Witam,

jestem tu nowa. Jestem w trakcie ostatecznej diagnozy KBG (6rok bólu!). W piątek idę do klinki CSK WAM w Warszawie, ul.Szaserów. Prowadzić mnie będzie prof. Adam Stępień. Na dzień dzisiejszy jest to jedyny lekarz, który mnie nie zlekceważył i postawił wstępną diagnozę i nie robił wielkich oczu na słowo HORTON.

Pozdrawiam

g-c
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Post autor: piter »

cześć . witaj wśród nas . a co do lekarza ... to niech nawet robi wielki oczy , ale niech ci pomoże . trzymaj się ciepło - jesteśmy z tobą hey
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Post autor: nadzieja »

Witaj wśród nas:)
3mamy kciuki,żeby coś Ci pomogli... witaj wśród "wybrańców "...i pisz ile chcesz...są tu bardzo mili ludzie i nie mam na myśli siebie :lol: :oops:
Awatar użytkownika
sawbona
w Temacie
Posty: 254
Rejestracja: 13 gru 2006, 09:08

Re: Gdzie w okolicach Warszawy specjalista z wiedzą o Klastrze?

Post autor: sawbona »

Zgodnie z obietnicą złożoną na spotkaniu w Chorzowie podaję namiary na bardzo dobrą Panią neurolog, doktor z Warszawy. Przyjmuje prywatnie u siebie w domu, w szpitalu w Wołominie, jak również w Enelmedzie. Pani doktor nazywa się
Maria Wysocka-Bąkowska
ul. Dembińskiego 4c
22 833 33 69
agnieszka44
Nowka
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2011, 08:57

Re: Gdzie w okolicach Warszawy specjalista z wiedzą o Klastr

Post autor: agnieszka44 »

Czy prof Stępień to dobry wybór? Mnie właśnie dzisiaj "odesłał z kwitkiem"... Nie wiem, czy wszystkich tak traktuje? Bardzo nieprzyjemnie się poczułam. Byłam w sprawie Mamy, która choruje już kilka ładnych lat. Lekarz sprawia wrażenie, że w ogóle nie ma ochoty nas leczyć... Przykre...
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Gdzie w okolicach Warszawy specjalista z wiedzą o Klastr

Post autor: gnatek »

przykro mi, że takie miałaś odczucia po tej wizycie :( ale musiało chyba dojść do jakiegoś nieporozumienia. Pan Profesor od lat ma w naszym środowisku doskonałą opinię. wielokrotnie swymi działaniami i postawą udowadniał , iż los klasterowców leży mu na sercu. poczytaj sobie to forum i wcześniejsze wpisy a spojrzysz na sprawę inaczej. mam nadzieję :)
serdecznie pozdrawiam i życzę mamie powrotu do zdrowia :)
jadek
Zainteresowany
Posty: 145
Rejestracja: 04 wrz 2008, 17:02

Re: Gdzie w okolicach Warszawy specjalista z wiedzą o Klastr

Post autor: jadek »

Mi wiele razy zalecane przez Profesora leczenie pomogło w przerwaniu bólów, a z przyjęciem na wizytę nigdy nie miałem problemów.
ODPOWIEDZ