Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Info

Czyli wszystko co nie związane z bólem.
cyberus
Zainteresowany
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2007, 22:43

Info

Post autor: cyberus »

hehe siemka ludziska:) malo mnei jest bo praca zajmuje mi caly czas :/ nom ale widze ze ponuro i smutno u nas strasznie :( trzeba to zmienic ! nie tylko klaster w zyciu jest wiec dzial forum musi byc ktory nie nawiazuje do kbg !!

pozdro
Michal
Awatar użytkownika
Krzyniu
Zainteresowany
Posty: 239
Rejestracja: 06 sty 2008, 18:38

Re: Info

Post autor: Krzyniu »

cyberus pisze: pozdro
Michal
Wg. mnie b. fajny pomysł. Właśnie się dowiedziałem, że cyberus ma normalne imię :shock: , a nie np. Pi czy inna Sigma ew. Neo albo Kalkulator :lol:
Do Aminów:
Może by tu przenieść "nieklasterowe" wątki? Np. te o hobby,zdjęciach, posiadanych kotach i innych zwierzakach itp. ?
cyberus
Zainteresowany
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2007, 22:43

Post autor: cyberus »

hehe w brew opini jestem normalnym czlowiekiem ;) poprostu spedzam przed kompem wiecej h niz to przewidziane w normalnym zyciu :Pco do przeniesienia oczywiscie mozna :) ale wieczorkiem bo zaraz ide do pracy :P a ledwo sie z wyra wytoczylem:P
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Post autor: piter »

cze Michał - no to rusz to " smutne " forum wszak oprócz atakow kbg istnieje jeszcze oczekiwanie na ataki , przerwa między atakami , rozmowa o atakach , wspominanie upalnych ataków , przeżywanie upojnych ataków i miłość do ataków . A na poważnie , fajnie że jest nas coraz więcej - spotkamy się 30 sierpnia i wspólnie wystrzelimy klastera do nieba [ może Owsiak przyjedzie] Trzymajcie się wszyscy.
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: Info

Post autor: herman »

o nie tylko nie owsiak on jest trigger :D:D
cyberus
Zainteresowany
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2007, 22:43

Re: Info

Post autor: cyberus »

ciezko cos ruszyc jak sie pracuje non stopa pozniej kobita na glowie:P dawno mnie nie bylo bop przeprowadzka itp itd...

cos sie moze rozrusza:D
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: Info

Post autor: herman »

mnie to mówi ;)
pocieszam się, ze sesja zbliża się definitywnie do końca ;) narazie idę jak przecinak ;)
i do dzieła tym bardziej, że zauważyłem, że coś mysql odmówił współpracy :(
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: Info

Post autor: herman »

no i po ptokach ... czułem to ...
nabrałem rozpędu z egzaminami, każdy następny na lepszą ocenę i jak już nabrałem rozpędu to masz, rozbiłem się o skałę statystyki ... :(
za tydzień poprawka.
ODPOWIEDZ