Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

I zjazd polskich klasterowców - 30.08.2008

Ogłoszenia, sprawy administracyjne itd.
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Post autor: piter »

Mam problem z dużurem , ale zrobię wszystko żeby dojechać .
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Post autor: Beata-Piotr »

Hej hej piszą Ci co niestety nie będą :evil: a kto bęzie? :?:
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Post autor: Olek »

Hallo Kochanie.....!

Niech pisza lepiej cie o beda.....albo? :idea:

Ja jestem teraz juz w Polsce ....! od dzis lecz jak,narazie widze tylko domowy...?
Lecz bede w Sobote od 15:00 w Wisniowym Sadzie.
OLEK

PS.: Pozdrowienia od BEA jeszcze nic......! wszyscy CZEKAMY :lol: :oops: :roll: :wink:
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Post autor: Beata-Piotr »

Hej hej forumowicze , kto w końcu z Was będzie na zjeździe?
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Post autor: Aleko »

Beatko,na pierwszej stronie tego wątku jest lista... :).
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Post autor: Aleko »

Dopiero teraz,tj. w niedzielę wieczorem mam możliwość zasiąść do kompa i napisać parę słów na temat zlotu.
W pierwszych słowach kieruję ogromne podziękowania dla Olka (organizatora i sponsora spotkania) i jego przesympatycznej żony Basi za zorganizowanie zlotu.
Spotkaliśmy się w bardzo przyjaznej atmosferze,troszkę wzajemnie poznali, chociaż było mało czasu.Porozmawiali,wymienili doświadczenia itp..Może trzeba było wybrać inną formułę przebiegu spotkania(żeby każdy po kolei opowiadał o swoim przypadku) bo wiele rzeczy mi umknęło czego nie ukrywam - bardzo żałuję.Ale może kolejnym razem :wink: .
Olek zaprezentował (przy pomocy laptopa) bardzo interesujący wykład na temat badań nad KBG w Niemczech.Opowiedział jak działają tam grupy samopomocy i uświadomił,że naprawdę można walczyć o swoje i wzajemnie sobie pomagać.
Na koniec pragnę wszystkim obecnym serdecznie podziękować za udział w spotkaniu.Miło było Was poznać.
PS.A oto dwie grupowe fotki ze zlotu:
ObrazekObrazek[/img]
Aneczka
Zainteresowany
Posty: 152
Rejestracja: 16 lip 2008, 20:39

Post autor: Aneczka »

Ja dodam podobne zdjecie tylko inne ujecie + innego nie mam :D
Obrazek[/img]
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Post autor: Beata-Piotr »

Zjazd był bardzo fajny, bardzo , ale to naprawde miłe towarzystwo. Koniecznie musimy sie spotkać i mam nadzieje nie jeden raz. Wymiana doświadczeń, poczynionych obserwacji na temat klastera jest bardzo cenna, tym bardziej, że jak zauważyłam ,każdy przechodzi to na swój sposób inaczej.

Serdecznie pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Post autor: Olek »

Witajcie,

Dodana zostala strona ze Spotkania w Wisniowym Sadzie.
Pare Fotkow i pare slow. :lol: :oops: :roll: :wink:

http://klasterowybolglowy.republika.pl/

http://klasterowybolglowy.republika.pl/spotkanie.htm

PS.: Jezeli ktos maial by ochote ten Tekst poprawic i napisac go w jezyku polskim.....! Bylo by Ladnie . Kopia tekstu do Worda i poprawic i przeslac Emailem do mnie, wtedy moge go zabudowac w strone. Dziekuje..! :wink:

Pozdrawiam
Olek :idea:
ODPOWIEDZ