Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

I zjazd polskich klasterowców - 30.08.2008

Ogłoszenia, sprawy administracyjne itd.
Awatar użytkownika
Krzyniu
Zainteresowany
Posty: 239
Rejestracja: 06 sty 2008, 18:38

I zjazd polskich klasterowców - 30.08.2008

Post autor: Krzyniu »

Szanowni,
Po kilkutygodniowym „cichym” namawianiu się, postanowiliśmy w kilka osób ogłosić co następuje:
W sobotę 30 sierpnia 2008 zorganizowany będzie „I zjazd chorych na Klasterowy Ból Głowy w Polsce”. Data z różnych powodów jest niezmienialna. Pozostało jeszcze ustalić dokładnie miejsce. Na pewno będą to okolice Rudy Śląskiej. Nie mamy jeszcze lokalu, powinien posiadać niedużą salkę konferencyjną. Są wśród nas osoby, które zadeklarowały poprowadzenie prezentacji o KBG. Dobrze byłoby też, aby w pobliżu znajdował się jakiś nocleg dla zamiejscowych. Przy ustaleniu miejsca spotkania i noclegu bardzo przydatna byłaby pomoc „lokalesów”. Czy znajdzie się tu dobra „klasterowa dusza” ze śląska, która podejmie się wyszukania miejsca na spotkanie?
Mam wielką nadzieję, że to spotkanie będzie zaczątkiem czegoś bardzo dla nas pożytecznego, jakiegoś stowarzyszenia. Olek mam nadzieję opowie nam jak takie stowarzyszenia działają u naszych sąsiadów i ile dobrego dla nich robią. Poza tym jak sądzę szczegółowy program spotkania ustalimy sobie trochę później, jak już z grubsza wyklaruje się ilu nas będzie. I chyba mogę zagwarantować, że będzie nie tylko o bólu ale też wymyślimy sobie jakieś przyjemniejsze tematy i zajęcia :wink:

Aha! Spotykamy się oczywiście z osobami towarzyszącymi, więc Panowie – zabieramy „drewno do lasu” :roll: co mam nadzieję nasze miłe klasterówki bardzo zasmuci 8)

ukłony i ... do zaobaczenia :)

Lista chętnych :
1.Izabela + Krzyniu
2.Basia + Olek
3.Piter
4.Beata + Piotr
5.Aneczka
6.Zosia i Darek ( nie beda mogli dojechac..) :cry:
7.Rekord 2007
8.Aleko
Awatar użytkownika
Krzyniu
Zainteresowany
Posty: 239
Rejestracja: 06 sty 2008, 18:38

Post autor: Krzyniu »

Troche głupio samemu sobie odpowiadać... :roll:
Na Śląsk pojade z Poznania - bedę miał kilka wolnych miejc w aucie, jakby co to mogę kogoś z Poznania zabrać, ewentualnie "zgarnąć" kogoś po drodze - pojade przez Leszno, Wrocław i dalej w kierunku "na kominy" .... :lol: ... tj. Śląsk :)

PS. Cyberus - kiedyś odgrażałeś się,że jak już się w końcu spotkamy to pójdziemy demonstrować pod budką z warzywami ... i coś tam jeszcze ... - podtrzymujesz?
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Post autor: Bea »

Prosimy o zgłaszanie się osób zainteresowanych zlotem i chętnych do wzięcia w nim udziału tutaj na forum, bądź na adres: klasterowybol@poczta.onet.pl
cyberus
Zainteresowany
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2007, 22:43

Post autor: cyberus »

to oczywiste ze bede:)

nie ma mnie bo mam lipe z netem znowu... starams ie regularnie wpadac ale nie zawsze mam mozliwosc :/
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Post autor: Olek »

Nareszcie....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No to ja sie juz melduje....! :lol: :wink: :roll: :idea:

Czyli Troje bylo by juz.!!!! plus DREWO ....! :roll: czyli & osub.

Poczatki sa ciezkie ale po dwuch latach nareszcie ruch .

Pozdrawiam i do sierpnia !!!!!!!!!!!!!

OLEK :lol: :idea:

Hura....Hura Zlot Klasterowcow bdzie da....!!!!!!! :idea: :roll: :wink: :lol:
Awatar użytkownika
Krzyniu
Zainteresowany
Posty: 239
Rejestracja: 06 sty 2008, 18:38

Post autor: Krzyniu »

Ależ forum odżyło :D
Jest sporo nowych osób, nawet jedna z mojego miasta - nareszcie - już myślałem, że jestem jedynym kbg'owcem na 0,5mln poznaniaków :roll:
No - zgałaszć się na zjadz :!:

pozdrawiam Wszystkich
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Post autor: Bea »

Sie znika, sie nie wie nic, co sie dzieje :P Z Poznania jest Aqua,ale to nie klasterówa. Fajnie,że jesteś :)
Awatar użytkownika
Krzyniu
Zainteresowany
Posty: 239
Rejestracja: 06 sty 2008, 18:38

Post autor: Krzyniu »

Bea pisze:Sie znika
Zaraz tam sie znika :)
Długi week-end był to i ... no w sumie - "się znika" w "okołojeziornych" okolicach gdzie gsm nie ma zasięgu :wink:
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Post autor: nadzieja »

też się melduję na zlocie :D Krzyniu ładnie namawia <lol> takie bd dawać teraz emotikonki:P hehehe
Awatar użytkownika
Krzyniu
Zainteresowany
Posty: 239
Rejestracja: 06 sty 2008, 18:38

Post autor: Krzyniu »

No!
Bo już myslałem, że teamat "umarł".

Przywiozę na zjazd mały zestaw tlenowy to się zrobi demonstację jak tego ustrojstwa używać ...
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Post autor: nadzieja »

e tam nie martw się nie umrze ...ja ostatnio ożywiam całe forum chyba po to żeby OŻYWIĆ siebie i jakoś inaczej na to patrzec,bo ostatnio nie jest tak dobrze ze mna jakbym chciała...i chyba własnie dlatego tak pisze na forum,zeby to wsztsko z siebie wyrzucić... a do was lepiej mówić niż do moich przyjaciól...starają się rozumieć,ale w pewłni rozumiecie tylko wy...
cyberus
Zainteresowany
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2007, 22:43

Post autor: cyberus »

nadzieja pisze:e tam nie martw się nie umrze ...ja ostatnio ożywiam całe forum chyba po to żeby OŻYWIĆ siebie i jakoś inaczej na to patrzec,bo ostatnio nie jest tak dobrze ze mna jakbym chciała...i chyba własnie dlatego tak pisze na forum,zeby to wsztsko z siebie wyrzucić... a do was lepiej mówić niż do moich przyjaciól...starają się rozumieć,ale w pewłni rozumiecie tylko wy...
ale co ?;)

hehe joke:)

hmm juz sobei urlopik planuje na zjazd :) mam nadzieje ze sie mi klaster nei wpakuje podrodze :/
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Post autor: nadzieja »

wiecie o co chodzi...wiecie...wiec sie rozpisywac i powtarzac nie będę
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Post autor: piter »

Rozmawiałem ze " swoim " neurologiem - być może jeśli się zgodzicie udałoby się go zaprosić na spotkanie - otwarty , myślący , chcący i normalny młody lekarz . Może warto ? napiszcie czy to byłby dobry pomysł ?
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Post autor: nadzieja »

piter pisze: otwarty , myślący , chcący i normalny młody lekarz . Może warto ? napiszcie czy to byłby dobry pomysł ?
jestem jak najbardziej za:) i uważam,ze to bardzo dobry pomysł :) tacy lekarze powinni być...jeśli tylko chce się dalej uczyć,czegos dowiedziec i POMAGAC przez to lepiej to SUPER :)
cyberus
Zainteresowany
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2007, 22:43

Post autor: cyberus »

witam :)

pytanko :) czy sa juz plany dokladniej gdzie sie spotykamy i jakie beda ceny ?:p bo musiem zaczc skladac kase :P


pozdo ^^
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Post autor: Aleko »

Do pierwszego postu Krzynia pozwoliłem sobie podpiąć listę chętnych(będzie uaktualniana na bieżąco) na zlot,żeby wiedzieć orientacyjnie ile nas będzie.Chodzi o salę i noclegi.
PS.Proszę się również określić co do osób towarzyszących.
Awatar użytkownika
Krzyniu
Zainteresowany
Posty: 239
Rejestracja: 06 sty 2008, 18:38

Post autor: Krzyniu »

nas będzie dwoje, tj. ja i żona
Awatar użytkownika
Krzyniu
Zainteresowany
Posty: 239
Rejestracja: 06 sty 2008, 18:38

Re: I zjazd polskich klasterowców - 30.08.2008

Post autor: Krzyniu »

czas leci ... a przecież nie mamy jeszcze miejsca. Olek ma kilka propozycji, a ja przypomnę swoje pytanie.
Krzyniu pisze:Czy znajdzie się tu dobra „klasterowa dusza” ze śląska, która podejmie się wyszukania miejsca na spotkanie?
bo z daleka trudno się takie sprawy załatwia ... Sądzę, że rezerwcji dokonac powinniśmy maksymalnie do połowy czerwca.
Jak rok temu spontanicznie pojechałem do Jaworzna to miejsca hotelowego dla 2 os. szukałem kilka godzin po nocy. A przecież nas będzie więcej! Dlatego proponuję aby ostateczną decyzję podjąć jak najszybciej.
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Post autor: Aleko »

Fajnie Krzyniu,że się odezwałeś :D .Trzeba zacząć działać.
PS.A jak było na rafach? :wink:
ODPOWIEDZ