Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

poznajmy sie

Napisz parę słów o sobie.
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Re: poznajmy sie

Post autor: nadzieja »

Aneczka pisze:Tez jakos ostatnio milcze - mam spokoj z klastrem od wrzesnia i strasznie sie boje na samą mysl ze to wroci . Nawet teraz siedzac i czytajac wasze posty jakby go czuje w oddali. Zastanawiam sie czasami czy sama go nie wywoluje tym ze o nim mysle. Jak ja bym chciala zeby w koncu nigdy juz nikogo nie bolało.....Pozdrawiam wszystkich.
witajcie wszyscy:)
mnie nie było na forum ponad 3 miesiące ostatnie,,,,dziś mój pierwszy dzień....pisze jak najęta i czytam wszytsko,bo ciagle o Was myslałam i zastanawialam się co się dzieje...
ale Aneczka ma rację... z jednej strony ciesze się bardzo,ze jestem z wami mimo,ze prawie 3 msc mnie nie boli ,bo moich 18 msc męki:( ale pisząć i czytając te wszystkie posty wpadłam pierwszy raz wmałą panikę... wszystko mi się przypomina jak to ze mną było i tym bardziej życzę wam,by klaster dał Wam spokój.... i do mnie też nie wracał... :lol:
Awatar użytkownika
januszx64
Zainteresowany
Posty: 147
Rejestracja: 02 mar 2009, 14:48

Re: poznajmy sie

Post autor: januszx64 »

witaj kiedyś też tak uważałem jak przychodziły ataki to chciałem powyrywać zęby
ODPOWIEDZ