Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

pytanie

Masz pytanie, zadaj je tutaj.
wlodzimierz
Zainteresowany
Posty: 212
Rejestracja: 04 lut 2010, 18:14

pytanie

Post autor: wlodzimierz »

KTO z zarejestrowanych jest z okolic Lublina i u kogo się leczy. Jakie rezultaty daje to leczenie,i gdzie się leczy.....
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: pytanie

Post autor: herman »

zobacz ten temat:
viewtopic.php?f=6&t=133

z rzeszowa jest aleko, to chyba nie daleko ;)

z lublina nie znalazłem nikogo zdeklarowanego ;)
zawsze możesz skorzystać ze spisu użytkowników forum, który jest po prawej stronie pod tą ramką niebieską na samej górze strony. link: memberlist.php?sk=b&sd=a&first_char=&start=100
przyznam szczerze, że aż tak dobrze nie znam miejscowości polskich więc pewno lepiej ode mnie będziesz wiedział jaka miejscowość jest niedaleko ciebie ;)
poza tym jest sporo użytkowników, którzy nie wpisali swoich miejscowości :(

ewentualnie mogę czasami wpaść na pogaduchy ;) , bo (rzadko) jeżdżę przez lublin na bogdankę. odwiedzam wtedy przy okazji kolegę z klubu wartburga ;)

powodzenia w zdobywaniu nowych terenów w internecie ;)
marcinlipskielvis

Re: pytanie

Post autor: marcinlipskielvis »

morze ktos mi powiedziec jak to jest z tym odpuszczaniem bolu ,mam juz za soba 3 tygodnie meki na lewelu 9/8,od tygodnia budza mnie bole 3 razy w nocy ale o mniejszej sile i krucej .Powiedzcie mi czy to powoli mija ,jak to jest u was boli boli i samo po jakims czasie mija , czy tesz stopniowo ,powiem wam tylko tyle ze kompres gorace sa dlamnie zbawienne
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: pytanie

Post autor: gnatek »

spoko Marcin, wygląda na to że ci odpuszcza powoli. jeszcze z tydzień i może być po wszystkim. aż do następnego rzutu :( i tak te 3-4 tyg. to nienajgorszy wynik, bo mogło być tak jak u mnie 30 tyg.
pozdrawiam
malerude
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 27 lip 2007, 11:35

Re: pytanie

Post autor: malerude »

Włodek, ja jestem z lubelskiego, ale leczę sie w Warszawie u dr Domitrz. Warto podjechać kawałek, bo w swoim województwie przez kilkanaście lat niestety nie mogłam liczyć na żadną pomoc!
wlodzimierz
Zainteresowany
Posty: 212
Rejestracja: 04 lut 2010, 18:14

Re: pytanie

Post autor: wlodzimierz »

Wiem coś o tym ,ja przez 9lat jeżdziłem do ŁODZI. I spotkałem się z przypadkiem kiedy pewna lekarz odmuwiła leczenia młodego chłopaka z Poniatowej i skierowała go do wojewódzkiego konsultanta ds neurologii na Kraśnickie.Z początku tego nie rozumiałem ale doszedłem do wniosku że chcieli żebyśmy się nie poznali i nie wymieniali informacjami na temat w jaki sposób nas leczą ,
wlodzimierz
Zainteresowany
Posty: 212
Rejestracja: 04 lut 2010, 18:14

Re: pytanie

Post autor: wlodzimierz »

Mam pytanie; Nie mogę przez komórkę logować się ani pisać na forum.Strona się wyświetla i wszystko się otwiera oprócz forum.Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego tak się dzieje może ja coś robię nie tak .Czekam na jakąś podpowiedz
wlodzimierz
Zainteresowany
Posty: 212
Rejestracja: 04 lut 2010, 18:14

Re: pytanie

Post autor: wlodzimierz »

A gdzie mieszkasz MALERUDE
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: pytanie

Post autor: herman »

Być może przeglądarka w Twoim telefonie nie obsługuje pewnych formatów.
malerude
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 27 lip 2007, 11:35

Re: pytanie

Post autor: malerude »

Włodziu - obecnie Warszawa:)ale jestem z Białej Podlaskiej:)
wlodzimierz
Zainteresowany
Posty: 212
Rejestracja: 04 lut 2010, 18:14

Re: pytanie

Post autor: wlodzimierz »

to blisko mnie mieszkasz.Herman dzięki za podpowiedż ,byłem w serwisie i już mogę pisać z telefonu na forum.Zmienili mi program w telefonie bo poprzedni padł i wgrali mi o stopień wyższy i ok.
wlodzimierz
Zainteresowany
Posty: 212
Rejestracja: 04 lut 2010, 18:14

Re: pytanie

Post autor: wlodzimierz »

Mam takie pytanie;czy ktoś może wie jakie skutki uboczne ma stosowanie imigramu.Zauważyłem u siebie osłabienie naczynek krwionośnych w oku po stronie bólu i ich pękanie[bo ostatnio dużo używam imi] czy to jest tylko zbieg okoliczności
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: pytanie

Post autor: gnatek »

myślę, że imi nie ma wpływu na to pękanie naczynek. prędzej sam kbg. a jak u Ciebie z ciśnieniem śródgałkowym ?
Awatar użytkownika
Piotr_
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 05 kwie 2012, 09:18

Re: pytanie

Post autor: Piotr_ »

Analizując Wasze miejsca zamieszkania dochodzę do wniosku, że jestem (chyba) jedynym wyróżnionym, zdiagnozowanym mieszkańcem Pomorza. W związku z tym czuje się nieco osamotniony w walce. Miło by było jak by się ujawniły kolejne osoby z pomorza środkowego (Słupsk, Koszalin itp.).

Pozdrawiam
Piotr
Awatar użytkownika
Piotr_
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 05 kwie 2012, 09:18

Re: pytanie

Post autor: Piotr_ »

Był bym zapomniał zapytać. Czy ktoś z szanownych Państwa posiada maskę do oddychania tlenem? W Słupsku nigdzie nie mogę dostać maski z wężykiem do butli, która póki co stoi bezużytecznie.

P
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: pytanie

Post autor: gnatek »

Jak przyjdzie Twój "czas", to daj znać. prześlę swoją , albo w międzyczasie dokupię.
a co do braku pobratymców na wybrzeżu, to na południu mamy ci ich dostatek. może zorganizujemy jakąś małą akcję przesiedleńczą ?
Awatar użytkownika
Piotr_
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 05 kwie 2012, 09:18

Re: pytanie

Post autor: Piotr_ »

Kolejna akcja Wisła?
ODPOWIEDZ