Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Czy to może byc KBG ?

Masz pytanie, zadaj je tutaj.
xxxmaksio2502xxx
Nowka
Posty: 4
Rejestracja: 12 sty 2013, 12:28

Czy to może byc KBG ?

Post autor: xxxmaksio2502xxx »

Witam mam pytanie jestem nowym użytkownikiem forum . Chciałem sie zapytać czy to mogą byc objawy KBG. Mianowicie mam takie objawy: kłujcy ból oka uczucie że jest ono ściskane w trakcie bólu jest całe czerwone i łzawi występuje też katar. Bóle występują od 3 lat zawsze między październikiem a lutym chociaż w tamtym roku miałem tylko 2 napady bólu.Gdy poruszam okiem w trakcie ataku to kłuje mnie oko i razi jaskrawe światło. Zawsze w zimie w słoneczne dni boją mnie oczy gdy patrzę na śnieg.
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Czy to może byc KBG ?

Post autor: gnatek »

może i tak, ale podstawą rozpoznanie i diagnoza neurologiczna. dla pewności zweryfikować u 2-3 lekarzy i już można zacząć się martwić :(
zawsze jest szansa, że to coś bardziej prozaicznego :)
Awatar użytkownika
radek
Nowicjusz
Posty: 78
Rejestracja: 11 gru 2006, 11:01

Re: Czy to może byc KBG ?

Post autor: radek »

Maksio. Zgadza się. Udaj się do doktora -ale wcześniej jak da radę, to wybadaj kto jest specjalistą (czasem na internecie są nawet nazwiska lekarzy, których warto odwiedzić) i nie szczędź pieniędzy (ma być raz a dobrze postawiona diagnoza i plan leczenia -tzn uśmierzania bólu). Trzeba wykluczyć wszystkie dziadostwa: guzy i inne i działać wedle tutejszych wskazówek i wiedzy generalnie. Pozdrawiam i głowa do góry!
ODPOWIEDZ