Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

KBG na Facebooku!!!!!

Książki, publikacje, strony internetowe, odkrycia na temat KBG.
Awatar użytkownika
Marcin29
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 05 maja 2011, 10:58

KBG na Facebooku!!!!!

Post autor: Marcin29 »

Witam!
Jestem na Forum niezbyt długo i zauważyłem ,że nie ma nas tutaj jakiejś niesamowitej liczby a jestem przekonany że jest Nas w Polsce pewnie kilka tysięcy jak nie kilkanaście..... Choroba zupełnie nieznana dla społeczeństwa i chyba dla lekarzy też niestety......wiąże się to niestety z za drogimi dla niektórych z nas lekami
(dla mnie np.) skoro u niektórych ataki trwają kilkanascie miesięcy to wydatek jest niesamowity wręcz:(:(
Stąd pytanie do Adminów , Moderatorów i osób działających na forum.....
Myślę że można by założyc na portalu społecznościowym Facebook, konto o nazwie forum .klasterowy.pl i rozpowszechniac po pierwsze stronę , po drugie chorobę i tym samy zwiększac liczbę "Nas" bo wiadomo że w "kupie siła" To mój pomysł czekam na wasze zdanie....
Zajmuję się grafiką komputerową i chętnie wykonam potrzebne plakaty dla forum na facebooka....
Pozdrawiam wszystkich i życzę wszystkim zaatakowanym "długiej przerwy"!!!!!!!!
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: KBG na Facebooku!!!!!

Post autor: piter »

Tak delikatnie i z namysłem małym , to może i dobry pomysł :?: :?
Tylko co tym osiągniemy ... hmm ta " kupa siły " ok. tylko jak ich przekonać do przystąpienia do stowarzyszenia i płaceniu składek :!: :?
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: KBG na Facebooku!!!!!

Post autor: herman »

Może jakimś dodatkiem do renty/emerytury ?? ;)
Poważnie to sami zainteresowani powinni się zastanowić, że wstąpienie do stowarzyszenia jest w ich własnym dobrze rozumianym interesie.
Niestety nasz naród jest dość nieufny i sceptyczny (nauczony historią) i oczekuje najpierw jakichś znaków. Może pojadę gdzieś na stadion z karnistrem i po uprzednim rozesłaniu maili dokonam aktu samospalenia ?? :D :D :D Będzie to dobry sygnał ?? ;)
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: KBG na Facebooku!!!!!

Post autor: gnatek »

nabór do stowarzyszenia jest jednym z naszych priorytetów. może rzeczywiście każdą możliwość powinniśmy wykorzystac ?
cieszymy się na piterowego avatara, co prawda dosyć mroczny w swej wymowie ale może i ja pójdę tym przykładem i wymelduję się ze swej budy...
a herman nich nie bedzie taki rozrzutny , bo przy dzisiejszych cenach benzyny osłabi finanse naszej organizacji :(
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: KBG na Facebooku!!!!!

Post autor: piter »

Pomysł szlachetny tylko , że stadiony puste . :wink:
Z budy obowiązkowo wymeldować się . :wink:
Awatar użytkownika
sawbona
w Temacie
Posty: 254
Rejestracja: 13 gru 2006, 09:08

Re: KBG na Facebooku!!!!!

Post autor: sawbona »

A ja uważam, że koniecznie trzeba to zrobić. Na Facebooku siedzą teraz tysiące osób.... każdy z nas kliknie lubię to i nasi kolejni znajomi będą widzieć co lubimy a zatem KBG na Fejsie może się roznieść. Jestem ZA!
Ambrozja

Re: KBG na Facebooku!!!!!

Post autor: Ambrozja »

Jeszcze trzeba by rozdać ulotki lekarzom rodzinnym i ....! neurologom bo oni moze nie siedza na kompie a ich znajomość tematu równa się czasami - 1 . nawet nie zero .Zamiast tracić czas dla akwizytorów moze niech poczytają że jest coś takiego jak bóle klasterowe głowy .Bo u mnie dopuki i nie było objawów zewnętrznych i nie trafiłam do neurologa co miał pojęcie leczono mnie albo wcale , albo sugerowano ze z moją psyche jest coś nie tak w co ja grzecznie uwiezyłam bo samo nie mogłam pojąc co się dzieje :evil: .Skąd można taką ulotke wydrukowac ? Pa , pa ,pa :roll:
Ambrozja

Re: KBG na Facebooku!!!!!

Post autor: Ambrozja »

Trochę boję się by doklasterowców nie przylgneło że cos z ich głowa nie tak . Wiecie od bóli głowy nie majacych somatycznej przyczyny ( nie mozna nic znaleść ) krótka droga do uznania kogoś za wariata , któremu się wydaje że jest ciezko chory . No bo jak zmierzyć ból i inne objawy , których w wynikach nie widać ? Jak leczyć coś kiedy nie wiadomo czym jest spowodowane ? :wink: Ale rozpowszechnianie informacji na temat KGB na pewno jest dobre , bo jak piszece im wiecej nas tym łatwiej będzie wiele rzeczy załatwić bo juz nie bedzie gadania , pani się wydaje , pan/pani jest zdrowa itp dyrdymaly . Każdy woli być zdrowy niż chory
Awatar użytkownika
radek
Nowicjusz
Posty: 78
Rejestracja: 11 gru 2006, 11:01

Re: KBG na Facebooku!!!!!

Post autor: radek »

i co? jesteśmy na facebooku? a może nie istniejemy...?
ja bynajmniej nie widzę nic o kbg na Facebooku, a szkoda! trochę się poduczę i chyba sam założę konto za nas wszystkich.
Awatar użytkownika
radek
Nowicjusz
Posty: 78
Rejestracja: 11 gru 2006, 11:01

Re: KBG na Facebooku!!!!!

Post autor: radek »

... a swoją drogą to trochę dziwne: klasterowy ból głowy.... lubię to!
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: KBG na Facebooku!!!!!

Post autor: piter »

właśnie chodzi o to "lubię" ; czy potrzeba nam zaistnieć w serwisach społecznościowych ? po co ? egzaltować się ? ale czym ? a w stowarzyszeniu ani składek ani pracy , ani żadnego zainteresowania.
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: KBG na Facebooku!!!!!

Post autor: herman »

Jedyny powód jest taki, że potencjalny klastrowiec najpierw zajrzy na facebooka gdzie dowie się o stowarzyszeniu.
Jednak prawda jest taka, że klastrowcy to inteligentne nieprzeciętnie ;) goście i wiedzą jak korzystać z google.
ODPOWIEDZ