Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Ewelina 21 lat

Napisz parę słów o sobie.
evelina1776
Nowka
Posty: 2
Rejestracja: 26 paź 2010, 00:22

Ewelina 21 lat

Post autor: evelina1776 »

Witam Was wszystkich. Mam na imię Ewelina i mam 21 lat. Bój pojawił się po raz pierwszy w lipcu 2010 r. Na poczatku nie wiedziałam co się dzieje. Bój pojawił się po wypiciu 2 piw;/ Osiągnął level 4.Następnego dnia, mniej więcej o tej samej godzinie był mocniejszy. Tak minęły 2 tyg. Była noc kiedy ból osiągnął level 10. Głową uderzałam o ścianę zeby zabic ten ból. Zeby czuć iinny ból. Pogotowie wtedy zabrało mnie do szpitala;/ Sanitariusze nie wierzyli mi . Moje ciśnienie było bardzo niskie : 90/60 mgh . A ciśnienie w dnie prawego oka było bardzo wysokie, sanitariusze bali się ze moze dojsc do wylewu. Trafiłam na dobrego neurologa ,ktory od razu rozpoznał KGB. Zapisał mi lek : Zomig, Niestety jest on bardzo drogi. Kupiłam sobie Mig 400 i trochę uszmierzał mi ból. Okres reemisji trwał ....do do dzisiaj. Ciężka noc przede mną...
Awatar użytkownika
januszx64
Zainteresowany
Posty: 147
Rejestracja: 02 mar 2009, 14:48

Re: Ewelina 21 lat

Post autor: januszx64 »

ktoś kto mieszka nie daleko janusza . Witaj w rodzinie Ewelino , napisz coś więcej o swoich dolegliwościach jaki to ból jak i w którym miejscu się zaczyna , jak długo trwa czy się przemieszcza a teraz ostrzeżenie każdy napój wyskokowy w trakcie klastera wywołuje atak jak trochę poczytasz forum będziesz wiedziała więcej niż większość neurologów :) trzymaj się nas ! w grupie raźniej , zawsze ktoś doradzi
evelina1776
Nowka
Posty: 2
Rejestracja: 26 paź 2010, 00:22

Re: Ewelina 21 lat

Post autor: evelina1776 »

Mój bol zaczynał się ok 21.40 i trwał ok 3 h. ;/ Myslałam,ze się wykończę. Dzisiaj znów zaczyna mnie bolec głowa.Ile mniej więcej może trwac okres reemisji? Pozdrawiam
ODPOWIEDZ