Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

WITAM PO DŁUGIEJ PRZERWIE

O wszystkim co związane z KBG
pawelber13
Nowicjusz
Posty: 99
Rejestracja: 27 lut 2008, 19:46

WITAM PO DŁUGIEJ PRZERWIE

Post autor: pawelber13 »

Witam Wszystkich serdecznie !!!! :P
Dawno się nie odzywałam i teraz też nie jestem pewna czy będę miała przez następny rok siłę. Ale może od początku.....
Mój Darek właśnie wchodzi w drugą fazę klastera w tym roku, pierwsza od maja do połowy lipca łagodna , radość , że właśnie łagodnie i na ten rok już koniec, tlen oddaliśmy do hurtowni , a tu od 11 września powtórka z rozrywki...........tyle ,że wcale nie łagodnie tylko tak z grubej rury.Tlen z powrotem z hurtowni , oczywiście udało mu się dziś już nie zadziałać ,boi się kłaść spać.
A ja cóż solidaryzuje się z mężem w cierpieniu, bo ktoś gdzieś kiedyś w szpitalu zafundował mi WZW C więc przygotowuję się do rocznego leczenia , które jak czytałam jest okropne ( straszne skutki uboczne ).
Jak będę miała siłę to coś naskrobię .

Bardzo Was Wszystkich pozdrawiam , życzę dni bez bólu , zmartwień i dużo słońca.
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Re: WITAM PO DŁUGIEJ PRZERWIE

Post autor: nadzieja »

Witam CIę bardzo bardzo cieplutko...
i wspólczuje bardzo Tobie i Darkowi....dla Was obojga to podwójnie trudny czas ,gdy obojgu coś dolega :(
ale życzę,by wszytsko jak najlepiej się ułożylo i by Darkowi jak najszybciej epizod minął :D
pozdrawiam Was serdecznie ,trzymajcie się ciepło, i pamiętajcie,że my JESTEŚMY z Wami cały czas..czy na forum czy telepatycznie :)
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Re: WITAM PO DŁUGIEJ PRZERWIE

Post autor: Bea »

Kochana, współczuję :( Dużo sił Wam życzę! Może tlen to mało i od razu przydałoby się włączyć jakies leki, na które Darek by poszedł?!
Ty tez się trzymaj i nie bój niczego. Dasz radę!
Ściskam mocno!
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: WITAM PO DŁUGIEJ PRZERWIE

Post autor: gnatek »

w tym naszym życiu, nic nie jest dane raz na zawsze. nawet ból i cierpienie muszą kiedyś odejść. ale zanim odejdą , nauczą nas pokory i bycia szczęśliwymi w tych nielicznych chwilach spokoju i względnej normalności.
trzeba walczyć i czekać. i wierzyć , że to może już od jutra będzie lepiej...
trzymajcie się ciepło i przede wszystkim, razem :)
pozdrawiam
pawelber13
Nowicjusz
Posty: 99
Rejestracja: 27 lut 2008, 19:46

Re: WITAM PO DŁUGIEJ PRZERWIE

Post autor: pawelber13 »

Witam !!!
Bardzo Wam dziękuję za słowa wsparcia, to bardzo ważne i potrzebne w takich chwilach .
Sama wiem , że Wam też nie jest łatwo , każdy ma swoją historię , swój ból , ale pocieszacie człowieka i od razu raźniej.
Gorące całusy dla Wszystkich, a największe dla MIŚKI :P :P :P :P :P :P :P :P :P .
Mój syn to pewnie całuska wysyła Nadziejce , bo mówił , że SUPER LASKA .

Bea - MIŚKA to prawdziwa księżniczka , zdjęcia super.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Re: WITAM PO DŁUGIEJ PRZERWIE

Post autor: nadzieja »

będzie dobrze nie martw się :) zawsze jest dobrze prędzej czy później, ja mam teraz czas tego DOBRZE:)
pisz jak tylko chcesz... ja uwielbiałam marudzić jak było mi źle , jest łatwiej,gdy nie tłumimy tego w sobie
PS> pozdrów syna :mrgreen: 8)
i gorące buziaki dla Ciebie ,a pozdrowienia dla Darka
PS.PS fajnie,że się odezwałaś znowu, w ogóle to jakoś tak nudno bez Was,
ale czasem nie wiemy co powiedzieć...
teraz mam szczerze mówiąć czas ,ze jestem super szczęsliwa. dobrze się czuje...I NIE UWIERZYCIE....NIE WIEM CO POWIEDZIEĆ... teraz pisanie osobom,ze będzie DOBRZE i wspieranie ich ,przynajmniej mnie momentami niesamowicie drażniło jak im było dobrze, a mnie nie.wolałam kontakt z wspólcierpiącymi albo chociaż osobami, które długo są chore i dokładnie rozumieją... a nie ze 7 dni ich głowa boli, albo mają katarek itd i już wielkie mecyje :twisted: ostatnio się robie wredna chyba :roll: ale jak mi w koło wszyscy marudzą o jakieś bzdety to...
ale pociaszanie, zainteresowanie ogolnie mimo wsyztsko jest pozytywne...
aczkolwiek jeśli kogoś lubimy to juz nie myślimy tak egoistycznie i cieszymy się jego szczęściem...
dobra milcze... bo jestem niesamowicie pociągająca( nosem =katar :mrgreen: ) ale to szczerze mówiąc cudowna choroba mam taki sexi głos teraz...mogę być chora wiecznie :lol: 8)
koniec telenoweli mojej na dziś...
buziaki dla Wszyskich :D
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: WITAM PO DŁUGIEJ PRZERWIE

Post autor: Olek »

Witajcie ,

Niema Zlego co by dobre nie wszlo......! .............? :roll: :oops: :wink: albo inaczej

Wszystko co dobre sie ,kiedys Konczy...? :oops: :oops: :shock: :roll:

Tylko jak sie nie poddamy, i wlozymy glowe w piach moze byc w przyszlosci lepiej.

Dziekuje , wszystkim co zagladaja do forum i jak Adminow niema , to sie udzielaja i wspieraja.

Dziekuje, Dziekuje..............od czlowieka do czlowieka :wink:

Pozdrawiam
Olek

PS.: Liscik idzie :wink: :oops:
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Re: WITAM PO DŁUGIEJ PRZERWIE

Post autor: Bea »

Zosiu, dacie radę! Jak zawsze! Tylko to łatwo powiedzieć, a trudniej przejść. Wiem niestety, jak to jest. Ale wiem tez, że tu wszyscy sa mocni duchem :)
A Michasia to nie księzniczka, to mała rozrabiaka i babiucha, która wie, czego chce :roll: Ale jest fajna :) Gdyby Cię widziała na bank dostałabys buziaka :)
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: WITAM PO DŁUGIEJ PRZERWIE

Post autor: Olek »

:roll: :roll: :cry: :cry: :roll: :roll:

a ja......................? :roll:

Pozdrawiam
Olek :mrgreen:
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Re: WITAM PO DŁUGIEJ PRZERWIE

Post autor: nadzieja »

ja też chce buziaka od Misi :D i jest księżniczką nie kłóć się z nami skromna super mamo -super córy :)
jarcomek
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: 14 mar 2009, 23:17

Re: WITAM PO DŁUGIEJ PRZERWIE

Post autor: jarcomek »

Witam.
Współczuję i wspieram duchowo ale zawsze to coś.
Pozdrawiam Jarek
pawelber13
Nowicjusz
Posty: 99
Rejestracja: 27 lut 2008, 19:46

Re: WITAM PO DŁUGIEJ PRZERWIE

Post autor: pawelber13 »

Cześć !!!
Jak super , gdy człowiek czyta tyle dobrych słów , zaraz chce mu się bardziej żyć , a najważniejsze jest to , że jest rozumiany i nie musi sto razy tego samego powtarzać bo i tak Wszyscy wiedzą jak mu ciężko , jak go boli .
A ja , no cóż jak dowiedziałam się o WZW C to przez jeden dzień miałam taką gonitwę myśli ,że myślałam ,że mi się w głowie wybiją , a teraz nastawiłam się bardzo pozytywnie , mimo tych wszystkich skutków ubocznych o których czytałam , jestem po biopsji , i czekam na miejsce w kolejce do leczenia rocznego , ponoć jak nie będę piła ni kropli alkoholu{ chociaż jak się spotkam z OLKIEM to i tak jedno piwo wypije z nim }, nie będę jadła trujących grzybów , pilnowała diety i nie nadużywała żadnych leków - to będę żyła i żyła nawet z wirusem.Chociaż zdecydowanie wolę się go pozbyć , nie jest mi do niczego potrzebny.
I teraz w moim wieku jest duża szansa na pozbycie się go, a nigdy nie wiadomo jak ta cholera by się mogła rozbestwić z biegiem czasu jak by jej nie próbować likwidować .
A ja muszę być zdrowa i silna dla mojego Darka , bo mnie ma pomęczyć góra rok leczenia i potem z rok dojścia do siebie (wariant optymistyczny ) a Jego chyba ten bandzior to raczej nie opuści . Do tej pory przychodził raz w roku na dwa miesiące , a w tym roku odwiedził go po raz drugi.
Więc kto go ma wspierać jak nie ja , no właśnie to ja tak szybko przez swoją chorobę i już , "A CO NAS NIE ZABIJE TO NAS TYLKO WZMOCNI".


:P Ciocia bardzo dziękuje za buziaka od Miśki ,jest prześliczna i nie spieraj się Beatko jak mówię , że księżniczka to KSIĘŻNICZKA , a tak w ogóle to jest już nas dwie -Nadziejka też popiera tą tezę , więc słuchaj KOBIETO -głosu ludu. :P

Pozdrawiam
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Re: WITAM PO DŁUGIEJ PRZERWIE

Post autor: Bea »

Niestety czasem trzeba na siłę brać się w garść, bo nic innego nie można zrobić. Człowiek ma takie pokłady siły w sobie, o jakich nawet nie sni. Szczególnie, jak ma dla kogo życ i kogo kochać. Nie lubię tzw. pozytywnego myslenia na siłę i nie umiem sobie wciskac w łeb, ale wiem, że warto miec nadzieję :)
Buziaki!

ps.Moja księzniczka/ hehe, dobra niech se księzniczką będzie Miszkuniec;)/pewnie buziaka dałaby kazdemu z Was:) Kto był na spotkaniu, wie, że jej się bardzo podobało bycie wśród forumowych klasterowców :)
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Re: WITAM PO DŁUGIEJ PRZERWIE

Post autor: nadzieja »

Zosiu nie martw się będzie dobrze, ale lepiej poddać się tej terapii, bo sama mówiłaś,ze nigdy nic nie wiadomo co potem chorobie "odbije" , wirus wyeliminowany z organizmyu to podstawa, a najważniejsze KTO INNY BĘDZIE WSPIERAĆ DARKA JAK NIE TY :D nikt inny się do tego nie nadaje,wiec nie masz wyjscia i masz być grzeczna itd:D :lol: silną kobietą jesteś ,zresztą jak my wszytskie :D taki mini feministyczny postulacik :D (żart....nie jestem feministką...czasem równouprawnienie zaburza powiązania społeczne:D i jest niewygodny...bo tak można facetów "czasami" ciut wykorzystać :) :twisted: )
a Ty BEa słuchaj mnie i ZOsi:D tzn ZOSI i mnie:D i nie spieraj się...o my jesteśmy obiektywne (no moze ja ciut nie bo uwielbiam Miśkę :lol: i mnie totalnie zauroczyła, ale mimo wsyztsko) a jesteś osobą samokrytyczną, ale z tą skromnością to wiesz...:D teraz jest mała to można, ale jak ciut podrośnie i będzie taka cudowna to trzeba jej to "słodzenie " dawkować, bo cukrzycy dostanie:D
pawelber13
Nowicjusz
Posty: 99
Rejestracja: 27 lut 2008, 19:46

Re: WITAM PO DŁUGIEJ PRZERWIE

Post autor: pawelber13 »

Witajcie !!!

Muszę sie pochwalić jaki dostałam prezent na 35 urodziny ,. bo jest tak wspaniały , ze nic i nikt nie jest go w stanie przebić.
Po 12 tygodniach leczenia WZW C mam malutkiego MINUSKA :P :P :P :P , a to oznacza , że leczenie przynosi efekty. Co prawda długa jeszcze przedemną droga , ale już światełko w tunelu jest.

Cieszę się ogromnie i dzielę się z Wami tą radością .
Buźka - Zośka
POZDRAWIAM WSZYSTKICH GORĄCO :P :P :P :P :P :P
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Re: WITAM PO DŁUGIEJ PRZERWIE

Post autor: nadzieja »

to CUUUUUUDOWNA wiadomość:)
bardzo się ciesze Zosiu;)
jeszcze raz wszystkiego najlepszego:) i bez wątpienia miło,że się dzielisz taką radością:) to dodaje NADZIEI:)
buziaki:) pozdrow Twoich chłopaków- Darka i Pawła:)
ODPOWIEDZ