Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

spotkanie na CHACIE

Czyli wszystko co nie związane z bólem.
Awatar użytkownika
januszx64
Zainteresowany
Posty: 147
Rejestracja: 02 mar 2009, 14:48

spotkanie na CHACIE

Post autor: januszx64 »

zobaczymy ilu jest chętnych pogadać nie tylko o chorobie ,wchodzi tu wielu interesujących i mających szeroką wiedzę w różnych dziedzinach ludzi ,każdy może podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami . Propozycja,niedziele na przykład po 21szej a najlepiej wspólnie wybrać czas na pogaduchy .pisząc to myślę o tych którzy nie wiedzą o terminie pogadania na żywo z takimi jak my...( taka rozmowa przynosi ukojenie i poprawia nastrój ) przy najmniej dla mojej nie chwaląc się skromnej osoby... to za nawiasem to żart!
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: spotkanie na CHACIE

Post autor: piter »

Jutro jadę do Lwowa , co prawda tylko na jeden dzień służbowo ,maseczki nie mam , więc pewno umrę :mrgreen: na grypę C2H5OH - hmm ... przed niedzielnym czatem !
Ale jak bym nie zdążył zejść w potwornych cierpieniach to - spróbuję swoimi chorymi członkami postukać w klawiatur-kę.
p.s
janusz64 ? :D jesteś pewny , że żart to "to " za nawiasem ? :?:
Awatar użytkownika
januszx64
Zainteresowany
Posty: 147
Rejestracja: 02 mar 2009, 14:48

Re: spotkanie na CHACIE

Post autor: januszx64 »

tak
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Re: spotkanie na CHACIE

Post autor: Bea »

Ze mną juz źle o tej porze. Przeczytałam spotkanie na chacie i odebrałam tak, jak się pisze. Przez moment zastanawiałam się, z kim tez Janusz chce się w chacie spotkać i w jakiej chacie, a oczyma wyobraźni widziałam chatkę w górach :roll: :D
Awatar użytkownika
januszx64
Zainteresowany
Posty: 147
Rejestracja: 02 mar 2009, 14:48

Re: spotkanie na CHACIE

Post autor: januszx64 »

a ty zbereżnico! nie zły pomysł tylko w góry to strasznie daleko ha ha ha . wiem że moja pisownia ma wiele do poprawienia ,zwalę to na szkołę w której nie było wtedy kom. a także na brak wykształcenia ha ha
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Re: spotkanie na CHACIE

Post autor: Bea »

Dobrześ Pan napisał:) Poprawnie jest chyba chat, a i po polskiemu uzywa się czat z tego, co tam widzę w necie.
To tylko mnie się chatka w górach marzy i trochę relaksu ;)
Swoja drogą moze kiedys uda się nam tak forumowo wybrac w góry na mała imprezkę.
Ale najpierw może tutaj na chacie :D
Awatar użytkownika
sawbona
w Temacie
Posty: 254
Rejestracja: 13 gru 2006, 09:08

Re: spotkanie na CHACIE czyli SYLWESTER w czacie :)

Post autor: sawbona »

a ja tak sobie myślę - oczywiście to luźne mysli. A może byśmy zrobili wspólnego Sylwestra????? Oczywiście teraz to pytanie was zelektryzowało. Ktoś już gdzies się wstepnie umówił, ktoś coś gdzieś zarezerwował. ja zresztą też lecę na Sylwka do Barcelony. Ale tak sobie myślę. że gdybyśmy zaczęli się powoli do tej myśli przyzwyczajać - to mamy na niego rok. Będzie czas, żeby się dogadać gdzie, na jak długo - ja muślę tu na przykład o 4-5 dniach, w jakims fajnym schronisku tylko dla nas, czy też pensjonacie. W górach, ale możee być i w Dolinie Rozpudy, na Mazurach, czy nad morzem....jestem, otwarta - tylko nie każcie mi jeździć na nartach - bo nie umiem :) Ale Wy sobie tam szusować możecie. Co to? Bedzie to tez okazja do podsumowania działalności Stowarzyszenia, spotkania się nie tylko w celach klasterowych ale tak wogóle. Nasze wspólne maluchy (Bea, Piotr, Beata ......) będa już troszke starsze. Co Wy na ten luźnypomysł. ma czas dojrzewać, oj ma.....!!!!!
Awatar użytkownika
januszx64
Zainteresowany
Posty: 147
Rejestracja: 02 mar 2009, 14:48

Re: spotkanie na CHACIE

Post autor: januszx64 »

pomysł Sawbony jest ciekawy choć odległy, ja na deskach mniej więcej zjeżdżałem ,mniej na deskach więcej na dupie to były odległe czasy. Jestem zmarżlakiem lubię ciepło i naturę proponowałbym łono natury, a że mieszkam nie daleko Białowieży puszcza w promieniu 30 km jest kilka pięknych zalewów,ognicho ,woda, las, żubry nie tylko w puszkach ,ryby no może rybki, a ponadto świeże powietrze .Propozycja do rozważenia !! Latem w wakacje wykorzystać naturę , zimą balować w sylwestra
Awatar użytkownika
januszx64
Zainteresowany
Posty: 147
Rejestracja: 02 mar 2009, 14:48

Re: spotkanie na CHACIE

Post autor: januszx64 »

Bea w pędziłaś mnie w zakłopotanie tym panem, myślę że janusz będzie brzmiało lepiej no i poczuję się bardziej swojsko . A tak kombinowałem z tym czatem żeby to wyszło jak najlepiej a wyszło tak jak wyszło, po szukam gumki ,wytrę i poprawię na rozmowy wieczorne bo jak zwalą się na chatę nie znajome kobitki to mnie żonka z rodziny wypisze ! :D
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Re: spotkanie na CHACIE

Post autor: Bea »

Janusz, z tym panem to było żartobliwie:)
Poza tym chat jest oki, nikt prócz mnie :D problemów nie ma ze zrozumieniem.
Słuchajcie, my tu plany snujemy wakacyjno-sylwkowe, a Oli grzmi, bo stoimy z tym, co najistotniejsze.
Ale super byłby taki wypad:)
Byłam w niedziele na forum kolo 21tej. Pusto, jak wychodzilam pojawil sie Aleko. Potem okazalo sie, ze byl na chacie. Pewnie nie tylko on, a ja poszlam spac. Nie widzialam nikogo wczesniej. Byliscie?
Awatar użytkownika
januszx64
Zainteresowany
Posty: 147
Rejestracja: 02 mar 2009, 14:48

Re: spotkanie na CHACIE

Post autor: januszx64 »

ja byłem Gnatek,i ALEKO jak narazie to niedziela po 21 szej. A kto z kurami chodzi spać ten nie ma z kim gadać :D :D
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Re: spotkanie na CHACIE

Post autor: Bea »

Aleko juz mi wyjasnił, ze nie widac na forum osób z czatu. Szkoda, bo specjalnie nie poszłam spac z pierwszymi kurami, aby pogadac :wink:
Wieczory 'samotnej' matki smutne czasem i dlugie, ale zmeczenie i tak rozkłada wczesniej niż chciałabym :|
Awatar użytkownika
januszx64
Zainteresowany
Posty: 147
Rejestracja: 02 mar 2009, 14:48

Re: spotkanie na CHACIE

Post autor: januszx64 »

wierzę i współczuje , czas na czacie można uzgodnić i ustalić z innymi osobami .jak chcesz pogadać zemną możemy na przykład jutro o której ci wygodnie ?
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Re: spotkanie na CHACIE

Post autor: Bea »

Dziękuję za propozycje rozmowy:)
Janusz, mnie jest się trudno umaówic, bo zalezna jestm od młodej i od tego, czy powieki się nie zamykają :oops:
Znów forum ozyło, kontrowersje, problemy pobudzaja.
Moze będzie więcej chetnych na małe spotkanie, co by nie wyszło, że chcemy tak samolubnie :)
Chodźcie pogadac ludziska jesiennym wieczorem jakims!
ODPOWIEDZ