Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Spodkanie 13.09 :-))))

Teksty dało się odzyskać i oto wybrane.
pawelber13
Nowicjusz
Posty: 99
Rejestracja: 27 lut 2008, 19:46

Post autor: pawelber13 »

Ważne , że jest ktoś między nami , że wie jak poruszać się po tych trudnych prawniczych ścieżkach , ja nigdy nie miałam do czynienia z takimi sprawami .
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Post autor: Beata-Piotr »

Aniu,Aneczko,

odwaliłas kawał dobrej roboty, pisałas to sama,czy znalazłas jakis wzór z innego stowarzyszenia?

Zastanawiam się , czy w statucie nie powinny byc okreslone skłatki członkowskie lub sposób ich ustalania - bądż jakies odniesienie, np. że wysokość składek na dany rok będzie określany np. w Uchwale Zgromadzenia podjetej np. 2/3 głosów? Jak myslicie?
Aneczka
Zainteresowany
Posty: 152
Rejestracja: 16 lip 2008, 20:39

Post autor: Aneczka »

tez nad tymi skladkami sie zastanawialam.....nie mam pojecia.
Pierwsze rozdzialy pisalam sama....ale te o czlonkach walnych zebraniach itd ze wzoru :) Taka inteligentna to nie jestem :)))
pawelber13
Nowicjusz
Posty: 99
Rejestracja: 27 lut 2008, 19:46

Post autor: pawelber13 »

Zastanawiam się , czy gdzieś na moim terenie jest jakieś stowarzyszenie , można by zawsze coś jeszcze podpytać .

Olku jak Basia?
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Post autor: Olek »

Bylo by 5,00 Zl na miesiac za duzo...?

Tzeba by tez cos wlozyc jak ktos zyje na minimum do zycia to bedzie zwolniony na rok ze skladek , a wnastempnym roku moze byc zwolniony ze skladek jak dalej ma ciezko...? :idea: :roll:
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Post autor: Beata-Piotr »

Olku czego Piotrowi trzeba.... ZDROWIA , Piotr jutro "obchodzi" rocznice jak zaczął mu sie epizod i to na całego. Epizod niestety sie nie kończy i nic na to nie wskazuje. Ten występujący chyba tylko u niego pisk w głowie go wykańcza i nie może sie na niczym skupić.
Szukamy dalej lekarza, który tak na poważnie zajął by sie tym piskiem i znalazł jego przyczynę. Lekarza , który przjał by sie stanem pacjenta.... czy tacy w ogóle są????

Tak sie ciesze, że Anecce przeszło i Nadzieji..... oddałabym wszystko, żeby Piotr miał tez choc troszke dni wolnych od bólu i pisku.
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Post autor: Olek »

Tak sobie :cry: powoli coraz lepiej lecz smutna tak chodzi!!!
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Post autor: Beata-Piotr »

Oczywiście, powinien byc zapis, że osoby które sa w trudnej sytuacji sa zwolniane z opłat, to jest ciężka choroba i niestety kosztowna...



Tak jeszcze :lol: jak bedzie Stowarzyszenie to zrobimy cos dla wszystkich .....! :roll: :wink:
Olek
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Post autor: Olek »

Piotrowi tzeba Profilaktyke ustawic....! na tego klasterka.

Moje przypuszczenie to z tym piskiem ze to TINITUS...? muj ojciec ma to i muwi ze to tak sie slyszy u niego jak by pila trczowa ciagle leciala na pusto...! caly czas : dzien i noc a ni zasnac porzadnie :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Post autor: Olek »

Co myslicie na te 5 PLN ????

To by bylo 60 na rok za duzo ???? ja nie mam rzednej podstawy a zeby cos realnego zaproponowac :oops:

przy 100 osobach bylo by 6000 PLN na rok na listy , telefon , Comp itp.
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Post autor: Olek »

Szkoda ze Aleko dzis nie mugl.... :wink:

ale nastepnem razem bedzie, lub poczyta tutaj co mysmy pisali.
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Post autor: Olek »

JESTESCIE JESZCZE ....?


Halo :D
pawelber13
Nowicjusz
Posty: 99
Rejestracja: 27 lut 2008, 19:46

Post autor: pawelber13 »

Biedny Piotr , a najgorsze jest to , że nie możecie trafić na porządnego lekarza . Ty też się gnębisz , a ja doskonale Cię rozumiem , bo u mnie tez ciągle coś.


Przed chwilą czytałam , że żeby zarejestrować stowarzyszenie trzeba 500 zł, wpis do KRS 1000 zł , ukaz w monitorze 500 zł , ale można też wnieść do sądu wniosek o zaniechanie poboru opłaty za rejestrację.

Martwię się skad my weźmiemy 15 osób , niby duzo się już zarejestrowało ale gdzieś nam umykają.
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Post autor: Beata-Piotr »

Pytałam o ten pisk tylu lekarzy różnej specjalizacji i nikt nie miał pomysłu jak to ugryźc? Nawet prof prusiński , powiedział, że to raczej nie od klastera, ale to chyba nie takie dokuczliwe. Piotr po roku powiedział, że do klastera sie przyzwyczaił, ewentualnie zastrzyk pół dnia ostrych ataków i ból spada , a ten wredny pisk jest non stop i znienia siłe i sposób pisku. I to mu obecnie bardziej przeszkadza. Nie wiem jak można sieprzyzwyczaic do bólu, podziwiam Piotra i serce mi peka, że nie umie mu pomóc.
Aneczka
Zainteresowany
Posty: 152
Rejestracja: 16 lip 2008, 20:39

Post autor: Aneczka »

Mnie pasuje ale niech inni sie wypowiedzą
Ps. A skad ty te 100 osob weżmiesz? Na ankiete odpowiedzialo 6 osob.....jak do tej pory. :)))
pawelber13
Nowicjusz
Posty: 99
Rejestracja: 27 lut 2008, 19:46

Post autor: pawelber13 »

60 zł na rok to wcale nie wydaje mi się dużo , zważywszy , że walczymy o więcej.
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Post autor: Olek »

Znalem dobrego Ralengologa..? ten lekarz od uszu i gardla :lol:

lecz zmarl :cry: byl dobry.
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Post autor: Beata-Piotr »

Kochani 15 osób to chyba nie problem,przeciez to nie musza być tylko osoby chore , ale i ich najbliżsi, a naewt znajomi . Mysle, że skoro na forum jest zarejestrowanych ponad sto osób, to chyba ze 20 sie minimum zgłosi.
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Post autor: Olek »

Tak...... lecz 40 ja przeczytalo :lol:

:roll: w jakis sposub znajdziemy 15 osub !!!!! :lol:

Tzeba by w pisac ze obco krajowcy tez moga przystapic do stowarzyszenia :lol: :wink: :wink: :roll:

I juz jest dwoje wiecej........! :wink:
Aneczka
Zainteresowany
Posty: 152
Rejestracja: 16 lip 2008, 20:39

Post autor: Aneczka »

§13
1. Członkiem zwyczajnym Stowarzyszenia może być każda osoba fizyczna mająca pełną zdolność do czynności prawnych i niepozbawiona praw publicznych, a także osoba fizyczna niepełnoletnia po uzyskaniu pisemnej zgody opiekuna prawnego.
2. Członkowie zwyczajni posiadają bierne i czynne prawo wyborcze, jeżeli posiadają opłacone składki członkowskie.
3. Cudzoziemcy mogą wstępować do Stowarzyszenia na zasadach obowiązujących obywateli polskich, bez względu na ich miejsce zamieszkania.
ODPOWIEDZ