Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

siła tlenu

Kto próbował, stosuje, gdzie się zaopatrujemy, jak zdobyć butlę i cały osprzęt.
hipek
Nowka
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2008, 22:24

siła tlenu

Post autor: hipek »

witam wszystkich tyle lat meki a dopiero teraz poznałem siłe tlenu dzięki temu forum od 2 dni jestem posiadaczem zestawu do tleno terapi i to działa po paru minutach ból mija no i odstawiłem wszystkie leki .pozdrawiam Hipek.
Aneczka
Zainteresowany
Posty: 152
Rejestracja: 16 lip 2008, 20:39

Post autor: Aneczka »

haha mam tlen od poniedziałku także dzieki temu forum - dzis wymieniłam butle (skonczył sie w nocy) i jestem szczesliwsza bowiem ataki mam krótsze dzieki niemu - moge sie do ciebie przyłaczyć:))) Pozdrawiam
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Post autor: Aleko »

Bardzo się cieszę,teraz nie jesteście już bezbronni :!: .
Pozwoliłem sobie przesunąć posty do podforum "Tlen".
andzia

Post autor: andzia »

dzisiaj w nocy maz mial 3 ataki padam z nog,a co dopiero maz ma powiedziec przeciez rano musial isc do pracy ,ale wrocil z kolejnym atakiem bylismy u lekarz dostal skierowanie do pulmologa ,ktory po badaniach przepisze tlen mysle ,ze bedzie lepiej bo tlen tylko pomaga,czy ktos mial tabletki Sumatriptan? wlasnie takie dzis mu przepisal dotor,czy w trakcie ataku tez wam jest tak duszno i szukacie tylko zimnych miejsc??jezu,niech sie to skonczy bo nie moge patrzec na to cierpienie :(((
pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Post autor: nadzieja »

mnie jest czasem duszno w czasie ataku...ale to różnie bywa...ja wtedy przemywam twarz lodowata woda... i schładzam wewnętrzną częśc nadgarstków...tym sposobem najszybciej wychładza się organizm...to mi pomaga na duszności w dużym stopniu
andzia

Post autor: andzia »

wczoraj bylismy u lekarza,maz dostal skierowanie do pulmologa,ktory ma przepisac tlen,ale na termin trzeba troszke poczekac,dzis maz zapytal w aptece o tlen i o dziwo dostal bez recepty!!:)o 17:30 mam odebrac w aptece,troche sie obawiam czy slusznie postepujemy,do tej pory maz mial podawany tlentylko w szpitalu.pozdrawiam serdecznie
Aneczka
Zainteresowany
Posty: 152
Rejestracja: 16 lip 2008, 20:39

Post autor: Aneczka »

Tlen moze ci przepisac ogólny lekarz! Ja poszłam do takiego po recepte.
andzia

Post autor: andzia »

wlasnie przed chwilka odebralam tlen z apteki,jest to niewielka butla z plastikowa maska,miesci sie 6 litrow tlenu w sprayu(firma gox)kosztuje tylko 7 euro,mysle to trafny wybor.dla zainteresowanych www.gox.de
Aneczka
Zainteresowany
Posty: 152
Rejestracja: 16 lip 2008, 20:39

Post autor: Aneczka »

sorki nie dopatrzylam sie ze nie mieszkasz w Polsce:)
Dori
Nowka
Posty: 18
Rejestracja: 26 lut 2009, 23:05

Re: siła tlenu

Post autor: Dori »

Na stronach OUCH Italia ukazala sie woadomosc o dostepnosci nowych masek do tlenoterapii-czy ktos z was juz o nich slyszal?sa one do uzytku z tlenem gazowym -Nie plynnym ponoc sa skuteczne w walce z atakiem prrz<y pocztkowej ilosci 15 l/H potem 5-7 l/h.
hesli ktos mial jjuz z nimi stycznosc niech napèisze.
Ja osobviscie wyslalam juz zamowienie,narazie jestem w remisji wiec mam nadzieje,ze przeprowadze probe jak najpozniej,ale bede sledzila postepy i wypowiedzi co do skutecznosci na stronach OUCH i postaram sie wam napisac jak najwiecej.
Pozdrawiam
emarco
Nowka
Posty: 14
Rejestracja: 12 cze 2007, 20:23

Re:

Post autor: emarco »

andzia pisze:wlasnie przed chwilka odebralam tlen z apteki,jest to niewielka butla z plastikowa maska,miesci sie 6 litrow tlenu w sprayu(firma gox)kosztuje tylko 7 euro,mysle to trafny wybor.dla zainteresowanych http://www.gox.de
Czy tlen podawany w takiej formie pomaga przy KBG ?
monika76
Nowka
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2013, 08:08

Re: siła tlenu

Post autor: monika76 »

Witam czy może ktoś wie ile tego tlenu można podać i jak długo się podaje ,bo dzisiaj tez kupiłam butle z góry dziękuje :P
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: siła tlenu

Post autor: herman »

Właściwie wszystko jest na stronie o tlenie na klasterowy.pl.
ODPOWIEDZ