Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Klasterowy ból głowy odpuścił jak narazie na 3 lata

O wszystkim co związane z KBG
Lukasz2000
Nowka
Posty: 2
Rejestracja: 01 lut 2023, 15:57

Klasterowy ból głowy odpuścił jak narazie na 3 lata

Post autor: Lukasz2000 »

Witam, chciałbym opisać tutaj mój przypadek z KBG. w roku 2020 pierwszy raz miałem ataki, każdy z nich wydawał sie 10tką... Udałem se do szpitala lecz nic nie pomogli, przepisali tylko 1000mg naproxenu i powiedzmy ze troche pomagało ale czułem sie jakbym był naćpany bo jedna tabletka nie pomagała wiec musiałem brac 2 albo 3 a tak szczerze wydaje mi sie że atak ustępował przed tym jak tabletki zaczynały działać. Dobrze ale zmierzając do sedna mojego tematu... w tamtym czasie sporadycznie paliłem maryśkę :lol: i zauważyłem, że gdy wieczorem zapale niedużą ilość(to znaczy 1/5 grama) następnego dnia bóle się nie pojawiały. Z tą myślą paliłem codziennie przez 2 lata troche ze strachu przed nawrotem, troche dlatego że mi sie podobało. Tak jak jest napisane w temacie od 3 lat mam spokój mam nadzieje że jak najdłużej ale jak wiemy to wraca więc zobaczymy jak to będzie. Nie namawiam żeby robić to co ja zrobiłem aczkolwiek mi pomogło może dzięki temu długofalowo nie mam ataków(nie wiem, tylko sie domyślam) ale jestem w 100% pewien że THC zawarte w konopi w jakiś sposób blokowało ataki w następnym dniu, bo gdy zrobiłem dzień przerwy od palenia następnego dnia był atak tak więc profilaktycznie sie uzależniłem :D ale bez problemu po 2 latach przestałem wystarczy chcieć. Jeśli będziecie mieć jakieś pytania lub obiekcje z chęcią odpowiem na wszystkie :) Pozdrawiam i życzę zdrowia!!!
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 687
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: Klasterowy ból głowy odpuścił jak narazie na 3 lata

Post autor: piter »

Cześć.
Od 2020 to świeżutka sprawa u Ciebie z Hortonem .
Odpisz proszę na forum czy i jakie robiłeś badania i czy masz zdiagnozowanego klastera przez lekarza ?
Liliana
w Temacie
Posty: 390
Rejestracja: 29 gru 2014, 14:12

Re: Klasterowy ból głowy odpuścił jak narazie na 3 lata

Post autor: Liliana »

Też jestem ciekawa :)
Klasterek44
Nowka
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2023, 19:53

Re: Klasterowy ból głowy odpuścił jak narazie na 3 lata

Post autor: Klasterek44 »

Mnie osobiście mary jane nie pomaga.
ODPOWIEDZ